Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 6. října 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínDrunk Enough to Say I Love You?19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál]
hostuje: Wariot Ideal
Letci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubBůh masakru  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloSpříznění volbou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Dobrodružství kocoura Modroočka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!(Ne)bezpečná (ko)média18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicKaždý s každým   Divadlo Maškara19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichAtlantida19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíKorespondence V+W  náš tip!   Horácké divadlo, Jihlava19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouPaní Bovaryová10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekKomorní Galavečer k 20. narozeninám KoČ!   Komorní činohra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt4000 dnů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Kulturní dům, Kopřivnice]Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Židle18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Tatínek není k zahození   host pro děti10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Slovácké divadlo Uherské Hradiště
Nepřítel lidu (Síla interpretace)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéSametová noc   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaJako zázrakem / Jak dělat podobiznu ptáka  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínJesus Christ Superstar19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohraKomorní Galavečer k 20. narozeninám KoČ!   zadáno20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Evžen Oněgin19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí21:05Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloSynne K. Behrndt: Dramaturgie roku 2017   Pražské křižovatky; Zdarma16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloDemocracy in America - Romeo Castellucci, Societas, Itálie   Pražské křižovatky; Setkání s tvůrci po představení18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloPýcha a předsudek19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloIch kann nicht anders - Beton Ltd., Slovinsko   Pražské křižovatky20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Ve jménu lásky (a přátelství)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
Přízraky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloFunny Girl19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonSvatá rodina19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Poručík z Inishmoru19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
Figaro, lazebník sevillský19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Drunk Enough to Say I Love You?
Alfred ve dvoře [velký sál]
hostuje: Wariot Ideal
 19:00
Letci
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru  náš tip!
Dejvické divadlo  19:30
Spříznění volbou
Divadlo AHA!  10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo AHA!  18:30
(Ne)bezpečná (ko)média
Divadlo Bez Hranic 19:30
Každý s každým   Divadlo Maškara
Divadlo Kalich  19:00
Atlantida
Divadlo Na zábradlí  19:00
Korespondence V+W  náš tip!   Horácké divadlo, Jihlava
Divadlo pod Palmovkou  10:00
Paní Bovaryová
Divadlo Troníček 19:00
Komorní Galavečer k 20. narozeninám KoČ!   Komorní činohra
Divadlo Ungelt  19:00
4000 dnů
Divadlo Ungelt [Kulturní dům, Kopřivnice] 19:00
Deštivé dny
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 18:00
Židle
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 10:00
Tatínek není k zahození   host pro děti
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Slovácké divadlo Uherské Hradiště
 19:00
Nepřítel lidu (Síla interpretace)
Divadlo v Řeznické  19:30
Sametová noc   zrušeno
Divadlo Viola  20:00
Jako zázrakem / Jak dělat podobiznu ptáka  náš tip!
Hudební divadlo Karlín  19:00
Jesus Christ Superstar
Komorní činohra 20:00
Komorní Galavečer k 20. narozeninám KoČ!   zadáno
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Evžen Oněgin
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Oddací list
Městská divadla pražská 21:05
Prohlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo 16:00
Synne K. Behrndt: Dramaturgie roku 2017   Pražské křižovatky; Zdarma
Národní divadlo 18:00
Democracy in America - Romeo Castellucci, Societas, Itálie   Pražské křižovatky; Setkání s tvůrci po představení
Národní divadlo  19:00
Pýcha a předsudek
Národní divadlo 20:30
Ich kann nicht anders - Beton Ltd., Slovinsko   Pražské křižovatky
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Ve jménu lásky (a přátelství)
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
 19:30
Přízraky
Studio DVA divadlo  19:00
Funny Girl
Studio Ypsilon  19:30
Svatá rodina
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  náš tip!   vyprodáno
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Poručík z Inishmoru
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
 19:00
Figaro, lazebník sevillský

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo