Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 24. října 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínJá, mé druhé já a já a19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál]
hostuje: Ufftenživot
Keep Calm20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Zeměkoule]Tři malá prasátka09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubZrada19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloUcpanej systém  náš tip!   částečně zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaFyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
Dechovka   Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 620:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicMandragora00:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Barunka Is Leaving19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichJak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDVe dne v noci   BE2519:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceMiluju tě, ale...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]
hostuje: Divadlo Husa na provázku
Dynastie (Lehman Brothers)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Dokud neumřeli20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22
hostuje: Divadlo Kalich
Baronky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPan Halpern a pan Johnson  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Jupiter Club, Velké Meziříčí]Skořápka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéJak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéČervená  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Dechovka   Sokolovna Řepy20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Smoke Screens - Burnt Out Punks19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryPohlavní životy siamských dvojčat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Evžen Oněgin19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Strýček Váňa19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloLuigi Pirandello: Hry   Zdarma17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloStrakonický dudák19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor]Po Fredrikovi  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPomezí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
Haarmann19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo4 sestry19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Ztracená existence [hlavní scéna]Dentální rapsódie aneb Stomatologická revue19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Ztracená existence [hlavní scéna]Shakespeare na flipchartu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloHamlet  náš tip!   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaLijavec19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Já, mé druhé já a já a
Alfred ve dvoře [velký sál]
hostuje: Ufftenživot
 20:00
Keep Calm
Buchty a loutky [Praha - MŠ Zeměkoule] 09:30
Tři malá prasátka
Činoherní klub  19:30
Zrada
Dejvické divadlo  19:30
Ucpanej systém  náš tip!   částečně zadáno
Divadlo AHA!  10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Archa 18:30
Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
 20:00
Dechovka   Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
Divadlo Bez Hranic  00:30
Mandragora
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Barunka Is Leaving
Divadlo Kalich  19:00
Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem
Divadlo NoD  19:30
Ve dne v noci   BE25
Divadlo Palace  19:00
Miluju tě, ale...
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]
hostuje: Divadlo Husa na provázku
 19:00
Dynastie (Lehman Brothers)
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Dokud neumřeli
Divadlo U22
hostuje: Divadlo Kalich
 19:30
Baronky
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!
Divadlo Ungelt [Jupiter Club, Velké Meziříčí] 19:30
Skořápka
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadlo v Dlouhé  10:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   pro děti
Divadlo v Řeznické  19:30
Červená  náš tip!
Divadlo Vosto5  20:00
Dechovka   Sokolovna Řepy
Jatka78 19:30
Smoke Screens - Burnt Out Punks
MeetFactory  20:00
Pohlavní životy siamských dvojčat
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Evžen Oněgin
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Strýček Váňa
Národní divadlo 17:00
Luigi Pirandello: Hry   Zdarma
Národní divadlo  19:00
Strakonický dudák
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cube
OLDstars [HarOLD, sklepní prostor] 19:00
Po Fredrikovi  náš tip!
Pomezí  19:00
Pomezí
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
 19:30
Haarmann
Studio DVA divadlo  19:00
4 sestry
Ztracená existence [hlavní scéna] 19:30
Dentální rapsódie aneb Stomatologická revue
Ztracená existence [hlavní scéna] 19:30
Shakespeare na flipchartu
Švandovo divadlo  19:00
Hamlet  náš tip!   Anglické titulky
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Lijavec

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo