Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 4. října 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klubPaní Warrenová19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo39 stupňů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Kubula a Kuba Kubikula10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicVražda sexem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21Sekáč dědeček   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichNa mělčině19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrTy dvě, které obědvají19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraHvězdný večer. Bohuslav Šulc19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na RejdištiKrvavá Henrietta aneb Jedno jaro v Paříži19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíBuržoazie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Caveman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouEdith a Marlene  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekPředstavení 2. ročníku Vyšší odborné školy herecké19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPrincip náhody19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Izolovat, ale zachovat /Stalin vs. Bulgakov/19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéLucerna  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéOdvolání  náš tip!   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínNoc na Karlštejně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78L'Avventura - Clunker Circus18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Lakomá Barka   Představení pro školy10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Hostivice]Listopad19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Premiéra mládí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Malá scéna ABC]Tanec smrti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloSen čarovné noci   Dramaturgický úvod před představením19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPomezí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
Kolaps19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Šašek a syn19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonRusalka nejen podle Dvořáka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloDivadelní workshop16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloJust! Impro Show   Just! Impro19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloŘemeslníci   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Divadelní spolek Jedl
Reynek / Slova a obrazy z Petrkova   festival openmana19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Smích zakázán19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Třinec / Trisia]Švestka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub  19:30
Paní Warrenová
Dejvické divadlo  19:30
39 stupňů
Divadlo AHA!  10:00
Kubula a Kuba Kubikula
Divadlo Bez Hranic  19:30
Vražda sexem
Divadlo D21  19:30
Sekáč dědeček   zrušeno
Divadlo Kalich  19:00
Na mělčině
Divadlo Cylindr  19:30
Ty dvě, které obědvají
Divadlo Karla Hackera 19:00
Hvězdný večer. Bohuslav Šulc
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Krvavá Henrietta aneb Jedno jaro v Paříži
Divadlo Na zábradlí  19:00
Buržoazie
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Caveman
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Edith a Marlene  náš tip!
Divadlo Troníček 19:00
Představení 2. ročníku Vyšší odborné školy herecké
Divadlo Ungelt  19:00
Princip náhody
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Izolovat, ale zachovat /Stalin vs. Bulgakov/
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lucerna  náš tip!
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!   zájezd
Hudební divadlo Karlín  19:00
Noc na Karlštejně
Jatka78 18:30
L'Avventura - Clunker Circus
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 10:00
Lakomá Barka   Představení pro školy
Městská divadla pražská [Hostivice] 19:00
Listopad
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Premiéra mládí
Městská divadla pražská [Malá scéna ABC] 19:00
Tanec smrti
Městská divadla pražská 21:00
Prohlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo  19:00
Sen čarovné noci   Dramaturgický úvod před představením
Pomezí  19:00
Pomezí
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
 19:30
Kolaps
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:00
Šašek a syn
Studio Ypsilon  19:30
Rusalka nejen podle Dvořáka
Švandovo divadlo 16:00
Divadelní workshop
Švandovo divadlo 19:00
Just! Impro Show   Just! Impro
Švandovo divadlo  19:00
Řemeslníci   Anglické titulky
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Divadelní spolek Jedl
 19:30
Reynek / Slova a obrazy z Petrkova   festival openmana
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Smích zakázán
Divadlo Járy Cimrmana [Třinec / Trisia] 19:00
Švestka

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo