Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 13. října 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínHubte trampy, serou v lese19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeTHE EnTIEtled   Divadlo HoME18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Radotín]Zlatá husa10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubBratři Karamazovi19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloZimní pohádka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Trampoty kmotry Lišky aneb Kdo je nejhloupější?10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichJohanka z Arku19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Čtyřhra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraŘecké pověsti   Divadlo Evy Hruškové a Jana Přeučila09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraŘecké pověsti   Divadlo Evy Hruškové a Jana Přeučila10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]Perfect Days19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNora (Domeček pro panenky)10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Dva ubohý Rumuni, co mluvěj polsky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecLonging Lasts Longer - Penny Arcade20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekPerverzní kabaret   Divadlo ZaHranou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSkořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Jonáš a tingl tangl10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Jonáš a tingl tangl18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Sirotci  náš tip!   ZRUŠENO - hrajeme v bytovém divadle ve Vodičkově ulici19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéO líné babičce  náš tip!   pro děti10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéMuži sa minuli   Krátká Dlouhá / Slovenská sekce19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéOdvolání  náš tip!   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaStará dáma vaří jed20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínSestra v akci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [malá scéna]
soubor: Cirk La Putyka
Biograf18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Bedřich Smetana: The Greatest Hits19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáZimní slunovrat (Zimski Sončev obrat) - Mestno gledališče ljubljansko   České titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Tři sestry   Dramaturgický úvod před představením19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Malý princ20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Překrásný výhled20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPomezí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
Válka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAPo pás #219:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVzhůru do divočiny   zrušeno z provozních důvodů15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloHvězda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCry Baby Cry  náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Čechov vs. Tolstoj aneb Manželská zkouška19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Hubte trampy, serou v lese
Alfred ve dvoře 18:00
THE EnTIEtled   Divadlo HoME
Buchty a loutky [Praha - MŠ Radotín] 10:00
Zlatá husa
Činoherní klub  19:30
Bratři Karamazovi
Dejvické divadlo  19:30
Zimní pohádka
Divadlo AHA!  10:00
Trampoty kmotry Lišky aneb Kdo je nejhloupější?
Divadlo Kalich  19:00
Johanka z Arku
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Čtyřhra
Divadlo Karla Hackera 09:00
Řecké pověsti   Divadlo Evy Hruškové a Jana Přeučila
Divadlo Karla Hackera 10:30
Řecké pověsti   Divadlo Evy Hruškové a Jana Přeučila
Divadlo Palace [Pantheon production - host] 19:00
Perfect Days
Divadlo pod Palmovkou  10:00
Nora (Domeček pro panenky)
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
Dva ubohý Rumuni, co mluvěj polsky
Divadlo Ponec 20:00
Longing Lasts Longer - Penny Arcade
Divadlo Troníček 19:00
Perverzní kabaret   Divadlo ZaHranou
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 10:30
Jonáš a tingl tangl
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 18:00
Jonáš a tingl tangl
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Sirotci  náš tip!   ZRUŠENO - hrajeme v bytovém divadle ve Vodičkově ulici
Divadlo v Dlouhé  10:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti
Divadlo v Dlouhé  19:00
Muži sa minuli   Krátká Dlouhá / Slovenská sekce
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!   zájezd
Divadlo Viola  20:00
Stará dáma vaří jed
Hudební divadlo Karlín  19:00
Sestra v akci
Jatka78 [malá scéna]
soubor: Cirk La Putyka
 18:30
Biograf
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Bedřich Smetana: The Greatest Hits
Městská divadla pražská 19:00
Zimní slunovrat (Zimski Sončev obrat) - Mestno gledališče ljubljansko   České titulky
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Tři sestry   Dramaturgický úvod před představením
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Malý princ
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Překrásný výhled
Pomezí  19:00
Pomezí
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
 19:30
Válka
Studio ALTA 19:30
Po pás #2
Studio DVA divadlo  15:00
Vzhůru do divočiny   zrušeno z provozních důvodů
Studio DVA divadlo  19:00
Hvězda
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Čechov vs. Tolstoj aneb Manželská zkouška

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo