Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 21. října 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínPřirození19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [hraje se ve Studiu Alt@]
hostuje: Handa Gote research & development
Die Rache19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubAmerický bizon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Divadlo Líšeň
Mazel a Sakumprásk (zlá fraška o moci)   pražská premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaInteraktivní dílna pro pedagogy - divadlo v sociálním kontextu   Dílna; Archa školám; NOVINKA!10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
Kolonizace - nový počátek   #Studovna18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KámenMinimalistická improvizace   workshop14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KámenOidipus 11 minut19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrO vodníkovi z Čertovky15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraKvětinový salon švadlenky Madlenky   Divadlo Pruhované panenky10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [Studio Beseda Hradec Králové]Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [Studio Beseda Hradec Králové]Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíAnderSen   Divadlo Bolka Polívky, Brno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDGutenberg, le musical! - Compagnie La Servante   BE2520:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceA do pyžam!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekNighty Night: Stand-up show   99 nighty night20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltNa útěku  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Růže pro Algernon15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Krása a půvab perverzit19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaIndiáni ze šuplíku   ZRUŠENO16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínSestra v akci15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Branka zamčená na knoflík   Malé divadélko Praha15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Smoke Screens - Burnt Out Punks19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryMalina20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Shirley Valentine17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloEvita14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloEvita18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloLámání chleba   Premiéra; zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Frida K.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Strakonice / Městské kulturní středisko]Záskok19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Přirození
Alfred ve dvoře [hraje se ve Studiu Alt@]
hostuje: Handa Gote research & development
 19:30
Die Rache
Činoherní klub  19:30
Americký bizon
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]
hostuje: Divadlo Líšeň
 19:30
Mazel a Sakumprásk (zlá fraška o moci)   pražská premiéra
Divadlo Archa 10:00
Interaktivní dílna pro pedagogy - divadlo v sociálním kontextu   Dílna; Archa školám; NOVINKA!
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
 18:00
Kolonizace - nový počátek   #Studovna
Divadlo Kalich  14:30
Krysař  náš tip!
Divadlo Kalich  19:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Kámen 14:00
Minimalistická improvizace   workshop
Divadlo Kámen  19:30
Oidipus 11 minut
Divadlo Cylindr  15:00
O vodníkovi z Čertovky
Divadlo Karla Hackera 10:30
Květinový salon švadlenky Madlenky   Divadlo Pruhované panenky
Divadlo Letí [Studio Beseda Hradec Králové] 13:00
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!
Divadlo Letí [Studio Beseda Hradec Králové] 17:00
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!
Divadlo Na zábradlí  19:00
AnderSen   Divadlo Bolka Polívky, Brno
Divadlo NoD 20:00
Gutenberg, le musical! - Compagnie La Servante   BE25
Divadlo Palace  19:00
A do pyžam!
Divadlo Troníček 20:00
Nighty Night: Stand-up show   99 nighty night
Divadlo Ungelt  19:00
Na útěku  náš tip!
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 15:00
Růže pro Algernon
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Krása a půvab perverzit
Divadlo Viola 16:00
Indiáni ze šuplíku   ZRUŠENO
Divadlo Vosto5  18:00
Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa
Hudební divadlo Karlín  15:00
Sestra v akci
Jatka78 15:00
Branka zamčená na knoflík   Malé divadélko Praha
Jatka78 19:30
Smoke Screens - Burnt Out Punks
MeetFactory  20:00
Malina
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 17:00
Oddací list
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 17:00
Shirley Valentine
Studio DVA divadlo  14:00
Evita
Studio DVA divadlo  18:00
Evita
Švandovo divadlo  19:00
Lámání chleba   Premiéra; zadáno
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Frida K.
Divadlo Járy Cimrmana [Strakonice / Městské kulturní středisko] 19:00
Záskok

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo