Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 29. října 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klubPaní Piperová zasahuje - Divadelní spolek J. K. Tyl Josefův Důl   ČK uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloDabing Street19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskDVD - Děti - Výchova - Divadlo10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichPomáda13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichŽena za pultem 2: Pult osobnosti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Hlad   HOST V ELIADOVĚ KNIHOVNĚ19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDSANDMAN THEATERip   20 000 židů pod mořem; BE2520:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusPohádka z dračí sluje00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceVelká zebra aneb Jakže se to jmenujete?19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouTenkrát v Bratislavě - Slovenské komorní divadlo, Martin, Slovensko19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekPohádka z dračí sluje   Bluud teátr16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSmrt a dívka  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
Lukrécie00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
Osiřelý západ11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
Na dotek13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
To všechno ona  náš tip!15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
Probuzení jara17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
Podivný případ19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
Médeia21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéPension pro svobodné pány/Figarova svatba   DAMU22:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
Kupec benátský   ZRUŠENO (náhradní termín 27.10.)22:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéLeni   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaPřípitek aneb Cihla20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínNoc na Karlštejně15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [malá scéna]
hostuje: 11:55
John Sinclair: Umění braku ON AIR19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáHra o lásce a smrti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloV rytmu swingu buší srdce mé14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Vidím nevidím17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloV rytmu swingu buší srdce mé19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloChacha Chichi15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAEau de Vie11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo
hostuje: agentura Point
Caveman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Divadlo Vosto5
Slzy ošlehaných mužů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAPohádka o třech námořnících   Divadlo Láryfáry17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy CimrmanaMort - D.S. při T.J. Sokol Lázně Toušeň19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub 19:30
Paní Piperová zasahuje - Divadelní spolek J. K. Tyl Josefův Důl   ČK uvádí
Dejvické divadlo  19:30
Dabing Street
Divadlo Disk 10:00
DVD - Děti - Výchova - Divadlo
Divadlo Kalich  13:30
Pomáda
Divadlo Kalich  19:00
Žena za pultem 2: Pult osobnosti
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Hlad   HOST V ELIADOVĚ KNIHOVNĚ
Divadlo NoD 20:00
SANDMAN THEATERip   20 000 židů pod mořem; BE25
Divadlo Orfeus  00:00
Pohádka z dračí sluje
Divadlo Palace  19:00
Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?
Divadlo pod Palmovkou 19:00
Tenkrát v Bratislavě - Slovenské komorní divadlo, Martin, Slovensko
Divadlo Troníček 16:00
Pohádka z dračí sluje   Bluud teátr
Divadlo Ungelt  19:00
Smrt a dívka  náš tip!
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
 00:00
Lukrécie
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
 11:00
Osiřelý západ
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
 13:30
Na dotek
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
 15:30
To všechno ona  náš tip!
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
 17:30
Probuzení jara
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
 19:30
Podivný případ
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
 21:00
Médeia
Divadlo v Celetné 22:00
Pension pro svobodné pány/Figarova svatba   DAMU
Divadlo v Celetné
hostuje: OLDstars
 22:00
Kupec benátský   ZRUŠENO (náhradní termín 27.10.)
Divadlo v Řeznické  19:30
Leni   zájezd
Divadlo Viola  20:00
Přípitek aneb Cihla
Divadlo Vosto5  19:30
Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon
Hudební divadlo Karlín  15:00
Noc na Karlštejně
Jatka78 [malá scéna]
hostuje: 11:55
 19:30
John Sinclair: Umění braku ON AIR
Městská divadla pražská 19:00
Hra o lásce a smrti
Národní divadlo  14:00
V rytmu swingu buší srdce mé
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Vidím nevidím
Národní divadlo  19:00
V rytmu swingu buší srdce mé
Pidivadlo 15:00
Chacha Chichi
Studio ALTA  11:00
Eau de Vie
Studio DVA divadlo
hostuje: agentura Point
 19:00
Caveman
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Divadlo Vosto5
 19:30
Slzy ošlehaných mužů
Vršovické divadlo MANA 17:00
Pohádka o třech námořnících   Divadlo Láryfáry
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana 19:00
Mort - D.S. při T.J. Sokol Lázně Toušeň

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo