Programy divadel

BŘEZEN 2024

Pro zobrazení programu vyberte záložku a vyhledejte požadované divadlo / soubor. Kliknutím program otevřete.
V přehledu jsou pouze ta divadla / soubory, u kterých aktuálně evidujeme program pro měsíc BŘEZEN 2024.

Regiony
Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na datum konání (je-li link aktivní) přejdete přímo do rezervačního systému divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky. V některých případech přítomnost odkazu nezaručuje, že volné vstupenky jsou ještě k dispozici.

2.3.sobota19:00Hanzelkazikmund (Zde jsou lvi)
3.3.neděle15:00Svatojánský oheňzrušeno
6.3.středa19:00Pábitelé
7.3.čtvrtek19:00My děti ze stanice Zoo
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
8.3.pátek18:00Insomnie
11.3.pondělí19:00Krajina se skladyzrušeno
12.3.úterý19:00Jídelní vůz
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Jiří Landa, Lukáš Dubský
14.3.čtvrtek08:00WORKSHOP: Za oponouZadáno pro školy
14.3.čtvrtek19:00Peer Gynt
15.3.pátek19:00Višňový sadDerniéra
19.3.úterý19:00Insomnie
21.3.čtvrtek11:00Škola ženVeřejná generálka
22.3.pátek19:00Škola ženPremiéra
24.3.neděle19:00Škola žen1. Repríza
26.3.úterý19:00Škola žen2. Repríza
27.3.středa18:00Pašijová hra aneb O tom slavném zmrtvýchvstání
28.3.čtvrtek10:00WORKSHOP: Hvězdnou oblohouZadáno pro školy
28.3.čtvrtek17:00Pašijová hra aneb O tom slavném zmrtvýchvstání
29.3.pátek15:00WORKSHOP: Pašijová hraAteliér*52
29.3.pátek17:00Pašijová hra aneb O tom slavném zmrtvýchvstání
2.3.So19:00 
Hanzelkazikmund (Zde jsou lvi)
3.3.Ne15:00 
Svatojánský oheňzrušeno
6.3.St19:00 
Pábitelé
7.3.Čt19:00 
My děti ze stanice Zoo
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
8.3.18:00 
Insomnie
11.3.Po19:00 
Krajina se skladyzrušeno
12.3.Út19:00 
Jídelní vůz
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Jiří Landa, Lukáš Dubský
14.3.Čt08:00 
WORKSHOP: Za oponouZadáno pro školy
14.3.Čt19:00 
Peer Gynt
15.3.19:00 
Višňový sadDerniéra
19.3.Út19:00 
Insomnie
21.3.Čt11:00 
Škola ženVeřejná generálka
22.3.19:00 
Škola ženPremiéra
24.3.Ne19:00 
Škola žen1. Repríza
26.3.Út19:00 
Škola žen2. Repríza
27.3.St18:00 
Pašijová hra aneb O tom slavném zmrtvýchvstání
28.3.Čt10:00 
WORKSHOP: Hvězdnou oblohouZadáno pro školy
28.3.Čt17:00 
Pašijová hra aneb O tom slavném zmrtvýchvstání
29.3.15:00 
WORKSHOP: Pašijová hraAteliér*52
29.3.17:00 
Pašijová hra aneb O tom slavném zmrtvýchvstání
Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na vstupenkový systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Není-li vstupenkový odkaz funkční (chybová stránka), příčiny mohou být tyto:
 - technický problém na straně webu divadla / vstupenkového systému
 - nenahlášená změna vstupenkového systému či změna ve struktuře webu divadla.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.