Profil uživatele

Apfele

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 16.4.2024)
Roman Tomeš a Vendula Příhodová - a představení Hedwig - naprosto excelentní. Představení Vám musí sednout a není fakt pro každého. Není to nudná činohra a ani ukňučený muzikál. Je to totiž naprostá pecka.
(zadáno: 8.2.2023)
Parádní představení. Skvělé pěvecké výkony. Zajímavé pojetí.
(zadáno: 29.12.2022)
Musím říct, že jsem od komedie čekala hodně - ale tohle předčilo mé očekávání. Naprosto skvělá komedie. Výborné herecké obsazení. Smála jsem se od začátku do konce.
(zadáno: 13.6.2022)
Nebyla jsem s představením úplně spokojená. První půlka slabší, chvílemi jsem se nudila, druhá půlka již o něco lepší. Hodně slabý výkon Daniela Rouse. Jitka Schneiderová - hrála až moc afektovaně. Dan Krejčík - dobrý výkon, ale spíše až v druhé půlce představení.
(zadáno: 13.6.2022)
Skvělé představení a výborné herecké výkony. Linda Rybová a Igor Chmela TOP výkon. Doporučuji.
(zadáno: 19.2.2022)
Skvělé představení s Michalem Dlouhým a s Davidem Novotným. Od začátku do konce neskutečná jízda, žádné hluché místo. Představení doporučuji všem , kdo se chce pobavit a zasmát.
(zadáno: 9.9.2020)
Byla jsem na druhé premiéře. Po pár minutách jsem měla chuť odejít. Velké množství sprostých slov, herecké výkony podprůměrné , připomínalo mi to nějaký americký sitcom, kterému se nedalo ani smát.