Profil uživatele

Graen

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 13.4.2014)
Příběh byl pro mě nezajímavý, od začátku člověk věděl, jak to dopadne, ale moc se mi líbilo situování hry do současnosti / prolínání s karnevalem a turisté (Češi naprosto jasní.)
Jan Vondráček jako vždy výborný, zaujal mě i Pavel Tesař jako jeho sluha a kuchař z kavárny odnaproti. Naopak služka Colombina (Michaela Doležalová) byla až moc uřvaná a místy byl její projev až k nevydržení.
Hudba, která představení prokládala, byla příjemná a klidně bych jí snesla víc.
(zadáno: 13.4.2014)
(zadáno: 7.4.2014)
Toto představení jsem viděla již 7x a rozhodně ne naposledy. S přibývajícím počtem shlédnutí již některé vtipy nejsou tak třeskutě vtipné, ale člověk si všímá zase jiných věcí. Rozhodně nejlepšími jsou herecké výkony, nechápu jak to J. Vondráček, M. Táborský a M. Matejka zvládají, je to nářez. Určitě stojí za vidění.
(zadáno: 7.4.2014)
Svižné a vtipné dialogy, maximální využití prostoru, přesvědčivé herecké výkony. Nebyla jsem si na konci jistá kdo vlastně zmizel v mlze a tipovala bych někoho jiného. Jinak velmi zábavné představení, určitě chci od Kolečka vidět další věci. Byla jsem spokojená i s délkou představení, okolo 60 minut.