Profil uživatele

Heybalidés

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 15.9.2019)
Viděl jsem Wicked v Londýně (nechci srovnávat) a troufám si říct, že Wicked dopadlo v ČR lépe, než české uvedení Fantoma opery.
Představení se opírá o kvalitní výkony hlavních představitelů. Elis Ochmanová jako Elphaba je dokonalá. Její excelentní výkon patří momentálně k tomu nejlepšímu, co je na české scéně k vidění. Výborná je Nikola Ďuricová v roli Glindy. Skvělý výkon předvádí Světlana Nálepková a Felicita V. Prokešová. Slabý výkon předvedl Jan Franc jako Boq.
Inscenaci bych vytkl scénu. Je to takový "recyklát" scény Fantoma Opery a Plesu upírů. Slabší jsou choreografie a davová čísla.
(zadáno: 13.3.2018)
Hudba je nezajímavá, žádné zapamatovatelné melodie - až na závěrečný song v podání čertů (což je na pohádkový muzikál málo). Slušná režie, krásné kostýmy, výborná choreografie.
Ernesto Čekan je herecky výborný (člověk mu odpustí "herecké" zpívání), zajímavá je trojice čertů (Zonyga, Čiernik a Adam) s Čarodějnicí (Michaela Zemánková) - perfektně na sebe reagují. Skvělá je Michaela Nosková jako Lesanka. Slušný výkon předvádí Filip Hořejš jako Maxižvýk. Z dětských představitelů je vynikající Jan Franc.
Opravdu velmi špatný výkon předvádí Martina Pártlová jako královna Kapeska.