Profil uživatele

Hutututu

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 27.3.2018)
Ve fragmentech a některých hereckých výstupech(Jana Plodková a její bušící srdce, Stanislav Majer a mlčení,Jiří Vyorálek..) opravdu poutavé, avšak jako celek jen do té doby, dokud si divák definitivně neuvědomí, že tohle žádný zásadní vývoj a gradaci mít nebude. Myslím že ve filmu by takovýhle sled ne zcela spojitých scének - mikropříběhů na téma 'láska' fungoval lépe. Co se rozhodně musí ocenit je nápaditá dvoupatrová scéna.
(zadáno: 27.3.2018)
Úžasné, strhující, skvělá scénografie, kostýmy, hudba, perfektní využití obřího jeviště a naprosto věrné, podle mého soudu, zpracování textu. Františák je současný král venkovského realismu. Možná jen některé ne zcela přesvědčivé herecké výstupy mě odrazují od hodnocení nejvyššího.
(zadáno: 26.3.2018)
Myslím že tato inscenace vystihla ducha Langerova textu zdařile. Leitmotiv nutkavé touhy po právu a spravedlnosti, který v tomto díle vidím jako zásadní, jsem Francimu věřil. Jeho souhra s Anči byla elegantní a nenucená, na čemž má zásluhu také výborná choreografie. Velmi mě bavily i výstupy Igora Bareše coby soudce - snílka. Čtyři hlasy mou pozornost příliš nepoutaly, možná jsem jen nepochopil jejich funkci ve hře.