Profil uživatele

JFH

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 13.3.2015)
Herecké výkony, scéna i hra jsou to, co od Vinohradského očekávám jako laťku, nastavenou do správné výšky. Určitě stojí za zhlédnutí.
(zadáno: 13.3.2015)
Může divadelní divák nemilovat létající ptáčky nad obecenstvem? Kdo má rád divadlo, tak se snadno povznese i s nimi nad obecenstvo i jeviště a bude mu báječně "divadelně". Inscenovat Čapkovy hry, které se zdají velmi jednoduché a přímočaré ale vůbec jednoduché není. Přijměme proto nabídku režiséra na divadlo se vším co k němu patří a prožijme společně a znovu ten tradiční příběh. Nic víc, nic míň. Ale to vůbec není málo!
(zadáno: 13.3.2015)
Velká inscenace, vynikající scéna i většina hereckých výkonů v čele s Ondřejem Brouskem. Divadelní i hudební radost od začátku do konce. Těch pár drobností, který si asi každý najde nejsou podstatné.
(zadáno: 12.3.2015)
Nutno vidět. Zdaleka se nejedná o dokonalou inscenaci, ale úhel pohledu dramatika má v sobě něco, co v u diváka může vyvolat silné mrazení v zádech a zamyšlení nad tématem se silným přesahem do současnosti. Stačí se zamyslet nad svou vlastní poutí historií. Scéna je někdy prvoplánová, ale o to působivější. Víc takových inscenací!
(zadáno: 12.3.2015)
Nad výkony dospělých i dětských herců ční jako neporazitelný majestát nádherný jazyk a verše Fráni Šrámka. Jeho přirozenost a radost z každého slova dává zapomenout na absolutně nečitelnou a nezařaditelnou scénu a pro řadu diváků asi nestravitelné pravidelné tempo inscenace, kde se hlavní drama odehrává pod povrchem jednotlivých postav a čas plyne bez větších změn tempa. Buď pozdraven Fráňo a velké poděkování dramaturgii za zařazení inscenace na program. JFH