Profil uživatele

Kate

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 23.4.2015)
Prvních.. dvacet minut? Jsem si říkala na co jsem to vlezla, a jen slušnost mě donutila zůstat. A ještě že tak, protože spoustu sprostých slov (a to takových že i středoškolačku z nich bolely uši) vystřídala vcelku příjemná komedie. Jistě, poněkud přímočařejší než mohou být někteří diváci zvyklí a přiznávám, že chvilkami jsem se lehce nudila, posléze ale nabrala hra zase na obrátkách. Herecké výkony bezchybné - jen prostě ne můj šálek čaje. Jinak fajn pokoukaná.
(zadáno: 22.4.2015)
Pokud chcete jít do divadla jen se zasmát a ne hledat odpovědi na všelijaké otázky (Být či nebýt? Ačkoliv to v inscenaci zazní taky) a zároveň nejste přespříliš kozervativní, pak je toto představení tou správnou volbou. Herecké i pěvecké výkony jsou bez chyb (alespoň oku a uchu laika - mě - unikly) a nesmát se bylo nemožné. Přiznám se že Z. Kalinu mám v oblibě, ale ani zbytek souboru se nedal zahanbit. Za sebe doporučuji! :)
(zadáno: 22.10.2013)
Příbramské podání Války Roseových bylo mojí premiérou, neviděla jsem před hrou ani film, a o to víc jsem si představení užila. Naprosto excelentní byly výkony M. Dlouhého, H. Lapčíkové a R. Štabrňáka, L. Královi pak sedí asi spíše lehčí komické role, nicméně i on si poradil dobře. V kombinaci s režií Ondřeje Sokola byla výsledkem skvěle podaná hra plná černého humoru ale ke konci i dramatických a vypjatých scén. Po dlouhé době panovala v celém sále ta pravá atmosféra, která napětí ještě více vystupňovala.
Bezesporu jedno z nejlepších představení, které divadlo Antonína Dvořáka uvedlo.