Profil uživatele

Katerina.volankova

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 7.6.2019)
(zadáno: 7.6.2019)
Camp Q je pro me divadelní skvelost této sezóny! Interakce s herci je vedena nenásilnou formou a tak na ni ihned přistoupite. Viděla jsem jednu z veřejných generálních zkoušek a již několikátý den premyslim nad jednotlivými zapletkami. Nejsilnější okamžik byl když me jedna z postav (ve vypjatem okamžiku) oslovila mým jménem, byť jsme se na samotném začátku představili jen letmo a poté jsem ji 5hodin neviděla. Takových propracovaných detailu lze najít celou řadu, díky nimž je vytvořena skvělá atmosféra! Zkratka noc v Campu s ?mimo? společností je skvělým zazitkem a já za nej dekuju všem!
(zadáno: 25.4.2015)
Jsem moc ráda, že Buranteatr zvolil novou netypickou dramaturgii u této inscenace a díky tomu vyjel ze zajetých kolejí! Velice mě baví princip poetického divadla na kterém je inscenace vystavena. Jednotlivé výjevy a obrazy, které se opakují a vracejí. Výkřiky do tmy se postupem mění v jednu ze souvislých linií příběhu!
(zadáno: 25.4.2015)
Úplně nový pohled na Švejka-to přináší tato inscenace!Jsem nadšená z kombinovaní jednotlivých inscenačních postupů a technik.Jedná se o skvělé fyzické divadlo,kde herci předvádí neskutečné kousky.Jejich energie během dvou hodin ani na chvilku nepovolí,naopak graduje a tím mě neztratili jako diváka ani na jedinou vteřinu!Tento způsob a styl divadla neskutečně obdivuji a znovu děkuji všem, co se na inscenaci podíleli!O hereckých výkonech je zbytečné mluvit a Pitínského cit pro imaginaci si musí snad zamilovat každý!Zkrátka a dobře-sežrala jsem Vám to celé jako Baloun paštiku i s obalem!