Profil uživatele

Malvína

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 27.8.2020)
Úžasné atletické výkony, které brali dech a zapracování do scén bylo krásně vyřešeno. Ráda se půjdu podívat na další jejich představení kde mi opět z jejich výkonu skoro vylezou oči z důlku.
(zadáno: 27.8.2020)
I ve dvou se dá vytvořit představení a ještě k tomu s minimem kulis a rekvizit. Převážně za pomocí gest a změn hlasu ztvárňovat několik postav je velice náročné. Herci to zvládli na výbornou! Chvíli mi trvalo, než jsem si na gesta, která ztvárňují určité postavy zvykla, ale o to bylo zábavnější a zajímavější. Gesta se opakují a poté již nebyl z rozeznávání postav takový problém a vše do příběhu skvěle zapadalo.
(zadáno: 27.8.2020)
I ve dvou se dá odehrát velký příběh Titaniku, který zná díky filmovému zpracování snad každý. O to je to větší výzva a myslím, že Blažek s Vladykou se této výzvy zhostili úžasně.
(zadáno: 27.8.2020)
Moc se nám líbil pan Zedníček v roli Harpagona. Pana Zedníček dobře vystihuje člověka se všemi špatnými vlastnostmi toho to typu, které spisovatel Moli?ra sepsal v tomto klasickém díle. Scéna samotná je jednoduchá, ale dobře využitá a moderní.