Profil uživatele

Marketa.J.

Markéta,
Mám ráda divadlo (zvláště to chebské), kulturu, koncerty, literaturu, hudbu...ajn.
Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 26.6.2022)
Hra, která se zvrtla je o tom, že se na jevišti všechno zvrtne. A to parádně. Paní vedle mě to asi trochu nepochopila neboť to neustále jízlivě komentovala a na druhou polovinu již nepřišla. Já jsem tuhle Hru viděla již loni po covidové pauze a náramně jsem se u toho bavila. A tak jsem, rok na to, vyrazila opět a tentokrát dokonce i v původním obsazení. Vuk Čelebič (co si pamatuji) byl vtipný, ale Petr Németh to pozvedl ještě o několik levelů víš. Vždy když tam vběhl, tak svojí energií sebral veškerou moji pozornost.
Líbí se mi na té hře, že ať se stane cokoliv reálně-nereálné, tak nikdy nepoznám, co byl záměr a co třeba omyl. Bravo!
(zadáno: 9.6.2022)
Milá inscenace. Taková víceméně oddychovka. Krásná scéna i kostýmy. Nejvíce mě zaujala postava Betty Magdalény Hniličkové a jejího bratra Joa Petra Németha. Nejsilnějším momentem pro mě byla rvačka dvou bratrů a následný dominový efekt emocí ze všech stran. Hlavní představitel obchodníka Petr Urban je zajímavý typ a společně s Magdalénou jsou v intimních momentech až kouzelní.
(zadáno: 9.5.2022)
Společně se svojí kamarádkou jsme byly 7.5. na sobotním představení a dlouho jsme se takhle skvěle nenasmály. A nejen my. Celé publikum se řehtalo od začátku až do samotného konce.
Vtipná komedie! Bezvadné dialogy, skvělé výkony a energie všech herců!
- Doporučuji! Určitě přijdu zas.
M.