Západočeské divadlo v Chebu [velká scéna]

Hra, která se zvrtla

Premiéra: 26.6.2021
Koprodukční inscenace Západočeského divadla v Chebu a Karlovarského městského divadla. Premiéra bez diváků v lednu 2021.
Překlad: Alexander Jerie. Dramaturgie: Martina Pokorná. Výprava: Michaela Semotanová. Režie: Zdeněk Bartoš.
Úspěšná komedie o ochotnickém kroužku, který se rozhodne nastudovat anglický detektivní thriller. Své rozhodnutí realizuje se záviděníhodným nadšením a nezáviděníhodnou neschopností...
Západočeské divadlo v Chebu
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
90 %
9031000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
1.11.Po19:00Klicperovo divadlo Hradec Králové | hlavní scéna | Čekání na Václavavstupenky
1.11.Po19:00 vstupenky
Klicperovo divadlo Hradec Králové | hlavní scéna | Čekání na Václava

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
RaB  80 %
(zadáno: 25.6.2021, počet hodnocení: 116)
přínosný / zajímavý komentář
Chebské divadlo činohry prostě umí.
I další premiérová inscenace nepostrádá vtip, svižnost a dobré herectví (zejména Vuk Čelebic, M. Hniličková a v první půli také Daniel Mišák).
Nicméně hra by šla o některé scény proškrtat. Zejména druhá půlka už se opravdu hodně táhne a 2,5 hodiny jsou prostě dost na tento typ hry.
Rakalas  100 %
(zadáno: 4.7.2021, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Musím za tuto komedii vyseknout obrovskou poklonu!!!..hlavně Danielu Mišákovi, Vuku Čelebiči a Viktoru Braunreiterovi ( hra je pro herce i fyzicky velmi náročná)?.bylo to FAMÓZNÍ ÚŽASNÉ SKVĚLÉ !!!! mám prodloužený život minimálně o rok!!!...úplně mne to, po hodně dlouhé, náročné a problematické době, odbouralo...( ta paní v první řadě, co se skoro nemohla přestat po celou dobu nahlas smát, jsem byla já :-)) Moc chebskému a karlovarskému souboru za dnešní představení děkuji, jste vážně úžasní !!!!! Takže, kdo máte rádi anglický humor, budete z představení nadšeni !!!
TheARTre  90 %
(zadáno: 30.6.2021, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Boží, skvělý, výborný! I na to, že je představení dlouhé, tak se ani chvilku nenudíte. Šermířská scéna V. Čelebiće a D. Mišáka mě dostala absolutně do kolen a právem si zasloužila obrovský potlesk! Chebské divadlo opět ukazuje, že je široko daleko nejlepší.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.