Profil uživatele

Šárka Vojíková

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Lukáš Holubec: 30 % (1)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 12.4.2023)
Tak tohle musíte vidět... Celé představení je perfektně zpracované. Jak písněmi, scénářem, tak i obsazením. Samozřejmě opět lepší než samotný film a to hlavně proložením děje krásnými písněmi. Je vidět, že chebský soubor to má opravdu pod palcem. Prostě pokud milujete muzikály alesoň z poloviny tak, jako já... Určitě dooručuji vidět. A dnes už vím, že jsem na 100% toto dokonalé představení neviděla naposledy
(zadáno: 26.3.2023)
Moje očekávání nebyla nějak vysoká (radši), ale představení mě opravdu překvapilo. Vtipné a dojemné. Líbilo se mi, jak se to bralo z pohledu jeho i jejího a podívali jsme i se do jejich minulostí. To, jak se příběhy hezky prolínají. Člověk se zasměje a zároveň i stíhá pochytit děj, což je strašně fajn. Herecké výkony, jako vždy, bezvadné, hlavně Hanny Firla, který zahrál tak dokonale, že když se na konci rozbrečel, tam i mně slzička skoro uakápla. Mám v divadle ráda, když herci komunikují s diváky, představení je hned osobnější a lépe vás to vtáhne do děje. A určitě vím, že to potřebuji vidět znovu!!!!
(zadáno: 20.2.2023)
Sice jsem byla až na Chebské derniéře, ale stihla jsem to jen tak tak. Vzhledem k tomu, že jsem totální milovník muzikálů, tak tohle bylo opravdu něco pro mě. Za mě je hlavně důležité, aby měl muzikál zábavné a třeba i chytlavé písničky. A to... tento muzikál splnil. Některé písničky si zpívám pořád.Úžasní byli samozřejmě úplně všichni. Ve velkém muzikálu je i ten nejmenší štěk důležitý. Daniel Mišák jako Frank, Magdaléna Blažková, jako Brenda, policisté, letušky, sestřičky, všechny postavy byly dokonale zahrané. Je mi líto, že jsem to nestihla víckrát, opravdu jsem se do toho zamilovala. Prostě a jednoduše je to celkově dokonalý...
(zadáno: 12.1.2023)
Dojemné, napínavé, chvilkama vtipné a prostě nádherné. Já neměla slov a chvíli mi trvalo, než jsem to všechno vstřebala. Představení sklidilo obrovský obdiv všech, kteří byli se mnou, ale samozřejmě i můj obrovský obdiv. Je na tom vidět ta práce a hlavně dokonalé herecké výkony , aktuálnost a super byl taky hudební doprovod samozřejmě. Představení prostě nemá chybu...
(zadáno: 12.1.2023)
Miluju to!!! Je ti sice soubor pohádek pro děti od 5 let, ale za mě si myslím, že si to dokonale užijí i jak starší děti, tak dospělí. Celkově mám ráda, jakým způsobem jsou vždy představení od Hany Marvanové vtipné a barevné. Stejně jako Shakespeara jsem si to děsně užila a opět jsem se pořádně zasmála. Takže doporučuji vpodstatě úplně každému :);)
(zadáno: 16.11.2022)
Hezký, naučný, a vtipný. Asi zhruba tak bych to popsala velmi stručně. David Beneš podal krásný výkon a hezky to zvládnul a Petr Bařina hezky "vypomohl".
(zadáno: 16.11.2022)
Představení nádherné. Herecké výkony super. Oceňuji už jen to, že se nikdo nezranil, jinak bych ráda doporučila, ale už je po derniéře, takže už to asi neuvidíme :)
(zadáno: 17.10.2022)
Toto představení ve mně vyvolalo spoustu pocitů,dojmů a emocí,je to moc ktásné představení a myslím si,že to režisér pojal šikovně,i hudba byla fajn a scéna taky suprová.Prolínají se tu situace šťastné,vtipné,ale i dojemné.Mou pozornost velmi zaujaly"vyhrocené"situace,kdy se schylovalo k rvačce.Samozřejmě moc oceňuji všechny herecké výkony.Nejvíce mě překvapil Vuk Čelebić,který byl myslím si pro takovéhle role zrozen.Dokonalé představení,vůbec si nemůžu stěžovat.Jediné,co bych asi vytkla je seskládání"vedlejších"manželských párů.Já bych je osobně seskládala opačně,ale nevadí.Prostě a jednoduše můžu toto představení jen a jen doporučit:)
(zadáno: 29.8.2022)
Hodně lidí mě od klarinetů řekněme "odrazovalo" s tím,že je to úplně jiné,než film.Což mě ale samozřejmě neodradilo,jelikož jsem šla do divadla stejně s tím,že nejdříve divadlo a pak až film.Když jsem ale klarinety viděla podruhé,došlo mi,že měli malinko pravdu.Tato inscenace není ÚPLNĚ jiná.Podstata je zachovaná a to je důležité.Jen si ji chebsko-karlovarský soubor pojal po svém,na čemž nevidím vůbec nic špatného.Dokonce je mi i líto,že některé písně z divadelního provedení v tom filmovém nezazněly.Za mě super pěvecké i herecké výkony a stojí to za shlédnutí.Názor ať si každý udělá,jaký chce.Respektuji všechny,ač mám stejně ten svůj.
(zadáno: 23.6.2022)
Padalo,co mohlo a dost možná i to,co nemohlo.Padaly kulisy,padali herci, padali herci s kulisami.Až jsem z toho málem spadla i já.U téhle hry vlastně divák ani neví,co se zvrtlo plánovaně,a co se prostě zvrtlo, což já mám u her ráda...
Tolik vzletů a tolik pádů a to doslova,za něco málo přes dvě hodiny.
Tohle byla opravdu jediná hra,u ketré jsem si přála,aby už byl konec jen, aby se hercům nic nestalo.
Hlavně jsem ale ráda,že se nikomu z herců (snad) nic nestalo...
Jinak opravdu nemám co vytknout,jelikož mi během hry doslova došla slova....
(zadáno: 19.6.2022)
Toto představení vlastně stojí u zrodu mé lásky k divadlo celkově.Proto je mi tak líto,že je často opomíjené.
Je to neskutečné,prostě jako na horské dráze.Tady ani divák už není vpdstatě divákem.Je to vtipné,hezké a nezapomenutelné.Mně jakožto milovníkovi komedií se do humoru trefili perfektně.
Viděla jsem už třikrát a rozhodně ne naposledy.Hlavně ale vůbec nejsem připravena se s touto inscenací loučit.Jediné,co mě ale mrzí je to,že se člověk tak nasměje,že ani nemrkne a jako mávnutím kouzelného proutku je po všem.Proto můžu jen doporučit.
A nakonec už bych asi dodala jen to,že za tohle představení se opravdu vyplatí ty peníze "vyhodit."