Západočeské divadlo v Chebu [velká scéna]

Bylo nebylo za devatero horami

Premiéra: 11.12.2022
Podle pohádek Boženy Němcové a Karla Jaromíra Erbena. Dramaturgie: Martina Pokorná. Scéna: Anna Chrtková. Kostýmy: Linda Holubová. Hudba: Jiří Švec. Pohybová spolupráce: Lukáš Šimon. Režie: Hana Marvanová.
Klasické pohádky pro moderní rošťáky. Rozumí ještě dnešní děti pohádkám, které zhruba před 170 lety sebrali Karel Jaromír Erben a Božena Němcová? Vědí, co je měšec, kosa nebo ručnice? A tak přichází největší pohádkář všech dob Kájen, který ve svém pořadu „Bylo nebylo“ spolu s dětmi rozhodne, jaké pohádky zůstanou zachovány a jaké skončí v propadlišti dějin...
D5+  
Západočeské divadlo v Chebu
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
100 %
10011000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
9.4.Út08:30
9.4.Út08:30 

Volby

Hodnocení (1)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Šárka Vojíková  100 %
12.1.2023 | 11 hodnocení
+ souhlasím
Miluju to!!! Je ti sice soubor pohádek pro děti od 5 let, ale za mě si myslím, že si to dokonale užijí i jak starší děti, tak dospělí. Celkově mám ráda, jakým způsobem jsou vždy představení od Hany Marvanové vtipné a barevné. Stejně jako Shakespeara jsem si to děsně užila a opět jsem se pořádně zasmála. Takže doporučuji vpodstatě úplně každému :);)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.