Západočeské divadlo v Chebu [Studio D]

Můj romantický příběh

Premiéra: 14.1.2022 | 2:30
Překlad: Jakub Škorpil. Dramaturgie: Kristýna Čepková. Scéna: Karel Čapek. Kostýmy: Andrea Králová. Hudba: Jiří Švec. Režie: Zdeněk Bartoš.
Poslední uvedení: leden 2024.
Komedie skotského dramatika o svízelném hledání té pravé / toho pravého mezi dnešními třicátníky. Autor zábavně střídá pohled ze dvou různých perspektiv, mužské a ženské, a navíc vidíme „do hlavy“ oběma hlavním protagonistům díky jejich břitkým komentářům do publika...
14!  

inscenace již byla stažena z repertoáru

Západočeské divadlo v Chebu
Hodnocení inscenace
Redakce
70 %
Uživatelé
100 %
10021000
Hodnocení redakce
Lukáš Holubec 70 %
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE
Lukáš Holubec  70 %
29.4.2022 | 735 hodnocení
+ souhlasím
--- Láska a mejdan --- (více v článku na blogu)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Šárka Vojíková  100 %
26.3.2023 | 11 hodnocení
+ souhlasím
Moje očekávání nebyla nějak vysoká (radši), ale představení mě opravdu překvapilo. Vtipné a dojemné. Líbilo se mi, jak se to bralo z pohledu jeho i jejího a podívali jsme i se do jejich minulostí. To, jak se příběhy hezky prolínají. Člověk se zasměje a zároveň i stíhá pochytit děj, což je strašně fajn. Herecké výkony, jako vždy, bezvadné, hlavně Hanny Firla, který zahrál tak dokonale, že když se na konci rozbrečel, tam i mně slzička skoro uakápla. Mám v divadle ráda, když herci komunikují s diváky, představení je hned osobnější a lépe vás to vtáhne do děje. A určitě vím, že to potřebuji vidět znovu!!!!
RaB  100 %
17.2.2022 | 356 hodnocení
+ souhlasím
Chebský soubor opět ukázal, jak se dělá činohra (tentokrát přímo v Praze).
Všech 5 herců naprosto skvělých!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.