Profil uživatele

Lenin79

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 3.3.2020)
Chebské divadlo je prostě super... Vuk Celebič byl tak přesvědčivě odporný, že jsem měla nutkání na něj něco hodit. Skládám hold i mistru Markovi, moc se mi jeho výkon líbil. Celkově pěkný kousek s překvapivým rozuzlením.
(zadáno: 22.1.2020)
V pořadí druhé představení mladoboleslavského divadla, které jsem viděla a opět stejné nadšení. Jak již bylo psáno, určitě nezapadne mezi ta nezapamatovatelná. Herci skvělí, scéna, hudba... Ačkoliv šlo o vážné téma, mnohokrát jsme se nasmáli, díky skvělé napsanému scénáři a také výkonu Jana Hofmana. Tabuizovaná témata zde byla podána s velkým citem. Nesdělitelný zážitek, to se musí vidět.
(zadáno: 1.1.2020)
Dobrá zábava, o skvělých hereckých výkonech netřeba referovat. Místy to trochu postrádalo spád, ale vzápětí se to zase rozběhlo. Celkově spokojenost.
(zadáno: 1.1.2020)
Nevím, zda nebyl ten správný den, nebo mi hra nesedla, ale odcházela jsem s rozporuplnými pocity. Představení bylo místy rozvleklé, nelíbily se mi přehnaně vulgární výrazy, ani herecký výkon představitelky obhroublého děvčete. Promítání na zvlněný závěs nebylo vůbec vidět, takže bylo zhola zbytečné. Hru táhl Martin Hofmann, který sice pořád hraje tak nějak stejně, ale je to vtipné a má to šmrnc. Na Matouše Rumla se sice hezky kouká, ale přišlo mi, že byl v té hlavní roli nějaký vedlejší... Skvělé byly tetky a Johnyho matka. Celkově mě po přečtení všech ód tady na i-divadle hra zklamala.
(zadáno: 1.1.2020)
Výborná Magdalena Hniličková. Líbila se mi už jako Sula a Mária v jiných hrách, nyní přesvědčila, že dokáže sama utáhnout celé představení. Zajímavý námět, nesmírně přirozený projev a hlavně úžasně příjemný hlas, jako stvořený k vyprávění. Bylo mi líto, že představení končí. Jeden by neřekl, co lze vytěžit z pár namalovaných kartonů. Opravdu pěkný zážitek!
(zadáno: 24.11.2019)
Nadšení. Jednoznačně. Úžasná scéna, smekám před provedením. Pohltilo mě Čapkovské ovzduší. Herecké výkony standartně dobré, nejvíce mne zaujala Sula a Rádius. Moc chválím a těším se na další divadelní představení.
(zadáno: 12.1.2019)
Za mě spokojenost, výkyvy v hereckých výkonech jsou sice patrné, nicméně žádné divadlo nemá soubor plný špičkových herců na stejné úrovni. Zpracování zajímavé, hra nás bavila od začátku do konce..Nejlepší výkon předvedl p. Beneš.
(zadáno: 12.1.2019)
Další úžasný počin divadla v Chebu. Velmi zajímavé ztvárnění, scéna i hudební doprovod. V neposlední řadě pak excelentní výkon jako vždy vynikající Pavly Janiššové a Vuka Celebiče!
(zadáno: 20.10.2018)
Chudáci účinkující, že jsou nuceni v něčem takovém hrát. Viděli jsme jako náhradní představení za zrušené a kdyby mě partner nezadržel, utekla bych o přestávce pryč. Tolik spících diváků a poloprázdné divadlo jsem ještě neviděla a to jsem pravidelným návštěvníkem. Herecké výkony nemastné neslané, snad jen postava Jindřicha vyčnívala nad ostatními.