Západočeské divadlo v Chebu
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
73 %
7331000
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
R.JELEN.21  50 %
21.12.2019 | 215 hodnocení
+ souhlasím
Předně říkám, nechci být zlá. Když to porovnám s loňskou Marií Stuartovnou je to úplně někde jinde a v rámci divadla by to bylo na dobrých 80%.
Když si ale projdu hry, které jsem ohodnotila 80% jsou prostě jinde. Neříkám scéna je zajímavá, herecké výkony značně kolísavé a přidávám se ke komentáři níže, jednoznačně nejlepší (aspoň nejzapamatovatelnější) jsou Sula a Rádius. V. Čelebic předvádí v podstatě dobrý výkon ale splyne mi. Představitelka Heleny mě výkonem vůbec nepřesvědčila.
Posledních 20 minut už se mi dost táhlo, i tak jsem ráda, že jsem hru navštívila.
Lenin79  100 %
24.11.2019 | 20 hodnocení
+ souhlasím
Nadšení. Jednoznačně. Úžasná scéna, smekám před provedením. Pohltilo mě Čapkovské ovzduší. Herecké výkony standartně dobré, nejvíce mne zaujala Sula a Rádius. Moc chválím a těším se na další divadelní představení.
J.anek  70 %
19.10.2019 | 424 hodnocení
+ souhlasím
S vtipem a nadhledem, a přece naléhavě vypravuje Zdeněk Bartoš o zkáze lidstva. A také o hlouposti a nekonečné tuposti nás lidí. Premiérové trémě navzdory to bylo dobré a Vuk Čelebić s Karolínou Jägerovou (na kterou už se těšíme v Plzni) zářili na všechny strany. Výborní se mi zdáli být roboti v podání Magdaleny Hniličkové a Daniela Mišáka. Bavilo mě, kterak roboti pozorovali lidi a snažili se je napodobovat. Nechápu nepraktické dveře bez klik. Přitahují pozornost, ale důvod to nemá žádný. A je škoda té nevyrovnanosti v hereckých výkonech.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.