Profil uživatele

TheARTre

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 24.4.2022)
Moc jsem se do divadla na Klarinety těšila! Film miluji, divadelní nastudování je trochu jiné, ale i tak diváka zaujme a potěší. Velmi jsem byla překvapena z výkonu P. Janiššové, role Edity ji pěvecký sedí a vytváří dobrou dvojici s mladým a pěvecky asi nejsilnějším D. Mišákem, který zde hraje trochu jinou, ale skvělou roli drzé celebrity. Z vojínů vyčnívá P. Richta svými vtipy a gesty, ostatní tvoří křoví, které je někdy až moc zdlouhavé a chvílemi až trochu nudné :) Celou hrou provází T. Švecová, která je bystrá, herecky silná a v zelených šatech nádherná. Na klarinety přijdu znova :)
(zadáno: 22.12.2021)
MIŠÁK, MIŠÁK, MIŠÁK - naprosto dokonalý, táhne celé představení od začátku, až do konce. Celá hra právem stojí na něm. A je nejlepší Frank, kterého jsem v této roli na české scéně viděla. Jindra Skopec je jeho vtipným protějškem, výkony ostatních policistů trochu herecky i pěvecký pokulhávaly, ale možná šlo jen o předvánoční stres :) Soňa Křepelová v druhé půli září a skvěle doplňuje Daniela.
(zadáno: 30.6.2021)
Boží, skvělý, výborný! I na to, že je představení dlouhé, tak se ani chvilku nenudíte. Šermířská scéna V. Čelebiće a D. Mišáka mě dostala absolutně do kolen a právem si zasloužila obrovský potlesk! Chebské divadlo opět ukazuje, že je široko daleko nejlepší.
(zadáno: 6.6.2021)
Výborná inscenace Západočeského divadla! I na to, ze byla hra schovaná dlouho v šuplíku, tak jsem byla nadšena skoro všemi výkony! M. Hniličková je v hlavní roli excelentní. R. Urbanová a V. Vítová svými vtipně mířenými poznámky vnáší do celé hry momenty až melanchorické komedie. Nadšení jsem měla také z D. Mišáka, který ve své sice malé roli nádherně vystihuje pocity nového vlastníka a skoro z něj nejde utrhnout pozornost i když spolu s S. Van Vleet zrovna neříkají žádné repliky. Tesim se, až se bude hra hrát v místní knihovně, jistě přijdu znova!