Západočeské divadlo v Chebu [velká scéna]

Společenstvo vlastníků

Premiéra: 5.6.2021
Uváděno za oponou, ve Studiu D nebo v přednáškovém sále Městské knihovny. Premiéra bez diváků v prosinci 2020.
Dramaturgie: Martina Pokorná. Výprava: Ľubica Bábek-Melcerová. Režie: Jiří Bábek.
Úspěšná hra českého režiséra, dramatika a herce, který umí diváky „dostat z komfortní zóny“ pomocí vtipného a zároveň mrazivého podobenství naší společnosti odehrávajícím se na zdánlivě nevinné schůzy vlastníků bytových jednotek. Sartrovské „peklo jsou ti druzí“...
Západočeské divadlo v Chebu
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
88 %
8851000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
DivadelniFan  80 %
3.6.2021 | 278 hodnocení
+ souhlasím
Geniální hra, která byla v Chebu velmi dobře zpracovaná i zahraná, ale výkony některých herců bych si v těchto rolích představoval asi ještě o něco výraznější. Snažil jsem se nesrovnávat s filmovou adaptací, kterou mám moc rád, ale úplně to nešlo. Zaujali mě především Magdaléna Hniličková, Radmila Urbanová, Vladimíra Vítová a Daniel Mišák. Nesmím zapomenout ještě na "záskokového" Vuka Čelebiče, který zářil jako Pan Nitranský. Klobouk dolů!
Za příjemně strávený čas v Západočeském divadle dávám hezkých 80%.
RaB  90 %
2.6.2021 | 268 hodnocení
+ souhlasím
Chebský soubor patří k nejlepším v republice. Další svou inscenací to jen potvrdil. Skvělé!
Man.Beco  90 %
9.6.2021 | 3 hodnocení
+ souhlasím
Příjemné představení, kde se bavíte od začátku do konce. Herci se krásně doplňují, výkony všech jsou vyrovnané. Moc jsme si to užili.
TheARTre  90 %
6.6.2021 | 4 hodnocení
+ souhlasím
Výborná inscenace Západočeského divadla! I na to, ze byla hra schovaná dlouho v šuplíku, tak jsem byla nadšena skoro všemi výkony! M. Hniličková je v hlavní roli excelentní. R. Urbanová a V. Vítová svými vtipně mířenými poznámky vnáší do celé hry momenty až melanchorické komedie. Nadšení jsem měla také z D. Mišáka, který ve své sice malé roli nádherně vystihuje pocity nového vlastníka a skoro z něj nejde utrhnout pozornost i když spolu s S. Van Vleet zrovna neříkají žádné repliky. Tesim se, až se bude hra hrát v místní knihovně, jistě přijdu znova!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.