Západočeské divadlo v Chebu [velká scéna]

Společenstvo vlastníků

Premiéra: 5.6.2021
Uváděno za oponou, ve Studiu D nebo v přednáškovém sále Městské knihovny. Premiéra bez diváků v prosinci 2020.
Dramaturgie: Martina Pokorná. Výprava: Ľubica Bábek-Melcerová. Režie: Jiří Bábek.
Poslední uvedení: březen 2023.
Úspěšná hra českého režiséra, dramatika a herce, který umí diváky „dostat z komfortní zóny“ pomocí vtipného a zároveň mrazivého podobenství naší společnosti odehrávajícím se na zdánlivě nevinné schůzy vlastníků bytových jednotek. Sartrovské „peklo jsou ti druzí“...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Západočeské divadlo v Chebu
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
88 %
8851000
Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
TheARTre  90 %
6.6.2021 | 6 hodnocení
+ souhlasím
Výborná inscenace Západočeského divadla! I na to, ze byla hra schovaná dlouho v šuplíku, tak jsem byla nadšena skoro všemi výkony! M. Hniličková je v hlavní roli excelentní. R. Urbanová a V. Vítová svými vtipně mířenými poznámky vnáší do celé hry momenty až melanchorické komedie. Nadšení jsem měla také z D. Mišáka, který ve své sice malé roli nádherně vystihuje pocity nového vlastníka a skoro z něj nejde utrhnout pozornost i když spolu s S. Van Vleet zrovna neříkají žádné repliky. Tesim se, až se bude hra hrát v místní knihovně, jistě přijdu znova!
DivadelniFan  80 %
3.6.2021 | 310 hodnocení
+ souhlasím
Geniální hra, která byla v Chebu velmi dobře zpracovaná i zahraná, ale výkony některých herců bych si v těchto rolích představoval asi ještě o něco výraznější. Snažil jsem se nesrovnávat s filmovou adaptací, kterou mám moc rád, ale úplně to nešlo. Zaujali mě především Magdaléna Hniličková, Radmila Urbanová, Vladimíra Vítová a Daniel Mišák. Nesmím zapomenout ještě na "záskokového" Vuka Čelebiče, který zářil jako Pan Nitranský. Klobouk dolů!
Za příjemně strávený čas v Západočeském divadle dávám hezkých 80%.
RaB  90 %
2.6.2021 | 326 hodnocení
+ souhlasím
Chebský soubor patří k nejlepším v republice. Další svou inscenací to jen potvrdil. Skvělé!
Man.Beco  90 %
9.6.2021 | 3 hodnocení
+ souhlasím
Příjemné představení, kde se bavíte od začátku do konce. Herci se krásně doplňují, výkony všech jsou vyrovnané. Moc jsme si to užili.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.