Profil uživatele

VlastaCepy

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 12.12.2022)
Nejdříve jsem netušil, co od samotné inscenace očekávat. Musím říct, že jsem byl však velmi překvapen a příjemně potěšen. Hra je rychlá, kompaktní a zábavná. Herci se při ní dost zapotí a v malém prostoru to vypadá efektně. Výkon J. H. Firly v hlavní roli trochu pokulhává, nepodařilo se mu zcela vložit do jeho postavy všechny emoce. Zprvu diváka zaujme, po půlhodině již ale nic nového nepřinese. Ve vedlejších rolích vynikají M. Hniličková, která má hru jako matka správně pod palcem a také D. Mišák, který zde hraje snad nejvíce rolí, ale umí je perfektně oddělit a diváka tak zaujme a pobaví (závěrem i v podpatcích).
(zadáno: 9.4.2022)
Tentokrát musím uznat, ze chebské divadlo mohlo inscenaci zpracovat lépe. Režie asi záměrně vynechala dost zásadních dějových momentů, díky čemu se poté inscenace jeví chaotickou. Ovšem herci jsou (tak jako standardně) excelentní. Mišák i v menší roli opět absolutní špička a pěvecký největší táhnout celého souboru. Janiššová hvězdná ve své roli. Milé překvapení po zhlédnutí Urbana, Van Vleet a Hniličkové. Věřím, že si tento muzikál najde své fanoušky, jen já čekal od chebské režie a dramaturgie více.
(zadáno: 29.10.2021)
Dnešní vystoupení Chebského souboru bylo jako vždy hvězdné! Díky této komedie jsem omládl o 50 let :) opět se opakuji, ale Daniel Mišák byl zrozen pro divadlo, obě jeho postavy patří k tahounům této hry a Chebské divadlo musí být hrdé na takto skvělého a versatilního herce, o kterém ještě uslyšíme v pražských divadlech a nejen tam! Výborná byla také Tereza Švecová, která se do role opravdu položila a na konci představení mi ji bylo opravdu líto (snad nejsou modřiny). Viktor Braunreiter zase se svým klidem a rozhledem dodával celé hře pocit reálnosti. ZDCH, jsem pyšný být z Chebu.
(zadáno: 12.9.2021)
DOKONALOST. Byl jsem na premiéře se svou dcerou a oba jsme odcházeli s pocitem euforie, dcera byla spokojena s humorně zpracovanou pohádkou (kde se několikrát ztotožnila s postavou Bena), já odcházel domů s melancholickým pocitem, pobavenou duší a také zvlhlým okem. Slova nedokáží popsat, jak skvělý je v hlavní roli D. Mišák. Role působí, jako by mu byla psaná na tělo. Daniel si bravurně podmanil lupr, navázal vztah s divákem a perfektně tak provází celým představením. R. Urbanová v roli babičky je vtipná, přesvědčivá a dojemná. Mišák a Urbanová jsou důvodem, proč navštívit Chebské divadlo.