Profil uživatele

Prdlafka

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 19.1.2019)
To je po všech stránkách tak boží, že na to můžu chodit, kdykoliv s tím vylezou. Tedy zpravidla před Vánoci. Pro rodinu s dětmi od cca 6ti let ideální program na sváteční den a krásný z?žitek. Tesař exceluje jak herecky, tak pěvecky a tak jsem se nechal vtáhnout do děje a cítil se jako ztracenej malej kluk. Škoda, že to nehrají častěji!
(zadáno: 19.1.2019)
Už ta předloha je skvělá, ale to uchopení je geniální! Chtěl bych aspoň jednou ochutnat to, co si dala choreografka, když vymýšlela Testosteronovy tiky. Padal jsem ze židle! V ABC fakt umí všichni zpívat a maj úžasnej band. K tomu je to zahrané s chutí, plné života. Je vidět, že tu prima partu práce fakt baví a energii, kterou do mě nahrnula jsem si odnesl a užíval ještě dlouho. Určitě půjdu znova!
(zadáno: 19.1.2019)
Krásnej námět! Většina herců zpívá lépe, než hvězdy našich muzikálů. A kapela hraje jako o život! Super odreagovačka!
(zadáno: 19.1.2019)
Scénář a výprava bezva. Nápad s projekcí, její propojení se scénou a projekce samotná -úžasné! Choreografie chvílema úplně boží! Vtipné to je! Kern výbornej, Šváb a Sita též. Bohužel u ostatních mi v projevu chybělo více života, emocí a soudržnosti s týmem. Shrnuto - pobavil jsem se, ale.... (pro upřesnění, viděl jsem verzi s J. Sedláčkovou v roli tety Kateřiny)