A studio Rubín

Fotbal. Má láska

Premiéra: 26.3.2011. Režie: Filip Nuckolls.
0:55x | Poslední uvedení: červen 2012.
Vážna hra o vážných věcech (o tom, co se stalo), nevážná hra o nevážných věcech (o tom, co se mohlo stát), historie jednoho vztahu. „Miluji svou lásku. Miluji fotbal. Jde to skloubit dohromady?“


inscenace již byla stažena z repertoáru

A studio Rubín
Hodnocení inscenace
Redakce
60 %
Uživatelé
80 %
8021000
Hodnocení redakce
Jiří Koula 70 %
Jiří Landa 50 %
Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Jiří Koula  70 %
(zadáno: 20.10.2011, počet hodnocení: 1565)
+ přínosný / zajímavý komentář
65% Historie jednoho vztahu, historie mnoha vztahů. Sympatická črta, která by sice jistě šla rozpracovat do plnokrevné inscenace, nicméně v tomto případě si troufnu tvrdit, že v jednoduchosti je síla.

Hana Vagnerová suverénně obléká jeden charakter za druhým vybírajíc ze zajímavě pestrého šatníku, Jiří Ployhar v kontrastu k ní zraje (či zahnívá) svým poklidným zabedněným způsobem.

Taková stručná mladší verze Posledních ze žhavých milenců (přičemž to myslím jako kompliment).
Jiří Landa  50 %
(zadáno: 14.5.2011, počet hodnocení: 2895)
+ přínosný / zajímavý komentář
Náčrt příběhu jednoho partnerského vztahu by si zasloužil před uvedením na jeviště dopracovat. Škoda, že hra byla nastudována v takto nehotovém stavu. Nicméně herci, především H. Vagnerová, si se svými postavmi velmi citlivě pohrávali, takže mě dění této story bavilo sledovat po celou hodinku především díky nim.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Dubina  90 %
(zadáno: 21.10.2011, počet hodnocení: 144)
přínosný / zajímavý komentář
Pro mě úžasná sonda do partnerských vztahů a především velmi přesvědčivé herecké výkony, dala bych 100%, ale po diskuzi s kamárádem se kterým jsme inscenaci shlédli, jsem dospěla k názoru, že pro mužskou část publika je představení míň atraktivní než pro něžné pohlaví.
Sonic  70 %
(zadáno: 21.5.2011, počet hodnocení: 331)
přínosný / zajímavý komentář
Zřejmě by se z hornbyovského námětu dalo vytěžit víc, takhle vznikla jen komediální jednoaktovka o vášni, které se tak lehce nevzdáte.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.