A studio Rubín

Krásná z Roissy (O lásce až na krev)

Premiéra: 9.9.2010. Podle románu Pauline Réage „Příběh O“. Dramaturgie: Ivo Kristián Kubák. Výprava: Barbara Wojtkowiak. Hudba: Vložte kočku (Kryštof Kaplan, Cyril Kaplan, Jiří Konvalinka). Režie: Lucie Málková.
host|1:50 | Poslední uvedení: rok 2011.


Hra na motivy francouzského erotického románu. Interaktivní návštěva zámku v Roissy, kde ženské i mužské touhy dýchají skutečností a kde vám obnažené dívky s ochotou dolijí sekt, kdykoli vám bude příliš horko.
18!

inscenace již byla stažena z repertoáru

A studio Rubín
Hodnocení inscenace
Redakce
55 %
Uživatelé
-
Hodnocení redakce
Pavel Širmer 50 %
Jiří Landa 60 %
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Pavel Širmer 50 %
(zadáno: 19.12.2011, počet hodnocení: 1606)
přínosný / zajímavý komentář
Pokus o dramatizaci kontroverzního erotického románu zůstal někde na půli cesty. Na inscenaci je nejzajímavější práce s prostorem a uspořádání hlediště. Působivý a výrazný je živý hudební doprovod. Inscenaci ale chybí náboj, působí odtažitě, ztrácí se v ní téma. Není tak odvážná, jak naznačují propagační materiály. Erotické masochistické scény probíhají v náznaku, který asi záměrně oslabuje jejich vnější agresivitu, ale bohužel se tím nedaří moc poukázat na jejich smysl. Výsledek budí spíše rozpaky, inscenace je taková „nijaká“ (ani erotika, ani o lásce). Herecké výkony standardní.
Jiří Landa 60 %
(zadáno: 12.9.2010, počet hodnocení: 2895)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.