Cirk La Putyka

BOOM vol. 2

Premiéra: 4.8.2022 | Česká premiéra: 30.9.2022
Inscenace spojující rozmanité cirkusové disciplíny za doprovodu uhrančivé živé hudby a s performery, které spojily cirkus a válka na Ukrajině. Inscenace ale není o válce, vypráví s pozitivní energií příběhy každého z nás. Naplno, s chutí a nadšením. O tom, co se nás dotýká. O životě, který žijeme. O tom, co jsme prožili a co nadále prožíváme...
Cirk La Putyka
Hodnocení inscenace
Redakce
70 %
Uživatelé
90 %
9021000
Hodnocení redakce
Michal Novák 70 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE
Michal Novák  70 %
12.11.2022 | 1115 hodnocení
+ souhlasím
75 % Young Blood Cirku La Putyka! Mělo to být novocirkusové vyprávění o mladé generaci, dramaturgii nakonec spoluvytvořila realita: přivedla do dveří Jatek78 skupinu studentů z kyjevské akademie. Obraz, kdy tam jen tak stojí v bundách, je silný odpichový moment. I oni mají pohledy upřené do displejů, jenom místo zábavy sledují, co se děje doma. Je znát, že celý projekt vznikl impulzivně a poskládal různé akrobatické umy aktérů, ale z křehkého chaosu se působivě rodí propojování, sdílení. Společný zápal (a vedení Rosťou Novákem) vytvořily takovou konstrukci, z níž promlouvá téma spolupráce a radost z ní. Aniž by se tlačilo na emoční stránku.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Ssnneekk  90 %
27.1.2023 | 14 hodnocení
+ souhlasím
Zajímavé představení, plné emocí, zábavy, obrazů a nového cirkusu...Téma války je zde součástí, ale není ústředním tématem, jedná si o generační otázky a kontrasty, téma svobody....Skvělé představení...
Podusak  90 %
26.1.2023 | 40 hodnocení
+ souhlasím
Byl jsem na Cirk La Putyka poprvé a úplně mě to dostalo. Super artistická čísla, pořád se něco dějě, člověk ani nestíhá všechno detailně sledovat = rozhodně žádná nuda:-)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.