Divadelní spolek Frída

Fachman

Premiéra: 4.11.2021
Dramaturgie: Marie Caltová. Scéna: Diana Strauszová. Kostýmy: Lenka Polášková. Hudba: Ľubica Čekovská. Choreografie: Ivana Hannichová. Režie: Jakub Nvota.
Zoufale romantická komedie ze stavebního prostředí. Fachman je malým člověkem toužícím po štěstí, který je postavený před - pro něj nezvládnutelnou překážku. Jeho manželství se rozpadá díky duševní poruše jeho ženy, která po autonehodě uvízla svojí myslí mimo reálný svět. Od té chvíle jej vnímá jen jako děj svých oblíbených knih. Svět iluzí, klamů a symbolů, se tu staví proti světu, který má přísná racionální pravidla...
Divadelní spolek Frída
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
88 %
8851000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení

Volby

Hodnocení (5)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Gaja  100 %
30.12.2022 | 57 hodnocení
+ souhlasím
Perfektní, výstižné a věrohodné ztvárnění role! A taky samozřejmě velká sranda.
Selingep  60 %
29.11.2022 | 9 hodnocení
+ souhlasím
Mé očekávání předčilo realitu... asi jsem neměl správnou náladu? Každopádně herecky bezvadně zvládnuté představení.
Terka  100 %
9.9.2022 | 3 hodnocení
+ souhlasím
Naprosto souhlasím s uživatelem Ryba, lépe bych to nenapsala.
Martin Trnavský opravdu nikdy nezklame!!!
Ryba  100 %
8.5.2022 | 3 hodnocení
+ souhlasím
Inteligentní humorné a poetické. Martin Trnavský již potřetí prokázal, že dokáže sám bravurně po celých devadesát minut ovládnout jeviště. Plakala jsem smíchem i dojetím. Snaha řemeslníka, který se snaží pochopit k čemu je vlastně literatura... a hlavně závěr! Jeho nádherný přerod a procitnutí z racionálního do intuitivního světa. Představení plné mužského a ženského principu. Pokud máte rádi inteligentní humor, je zapotřebí vidět Fachmana! Děkuji dvojici Nvota (autor a režisér)- Trnavský! Kéž by takových autorských divadelních kusů na našich jevištích vznikalo víc.
Jitrenka  80 %
5.11.2022 | 61 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.