Divadelní spolek Frída

Mezi nebem a ženou

Premiéra: 9.9.2011. Scéna: Jaroslav Buben, Dodo Gombár. Kostýmy: Diana Strauszová. Hudba: Andrej Kalinka. Režie: Dodo Gombár.


Hra popisující z různých úhlů různé, reálné i bizarní, konflikty mezi mužem a ženou, a jednotlivé měsíce v roce tvoří paralelu k vývoji lásky mezi nimi, k jejímu vzniku, vývoji i zániku. Někdy jde o šťastnou lásku, jindy naopak o rozchod, jednou o mladý pár, jindy o starší. Nálada jednotlivých měsíců je přenášena i do samotných scén...
Divadelní spolek Frída
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
60 %
6041000
aktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Barka 40 %
(zadáno: 6.10.2017, počet hodnocení: 252)
přínosný / zajímavý komentář
Co chtěl autor a režisér tímto dílem říci? Snažila jsem se v inscenaci najít nějaký smysl, ale marně, chybí mi nějaká jednotící linka, překvapivější pointy, vtip... pro mě to bylo naprosto prázdné představení, kterým jsem se pronudila. Diana Mórová ale byla skvělá, díky ní to nepovažuji za úplně ztracený čas.
Patrik2709 70 %
(zadáno: 16.6.2016, počet hodnocení: 35)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi prijemne predstavenie o parovom spoluziti a samozrejme o laske v imaginarnom priereze 12 mesiacov = 12 kratkych, zdanlivo nesuvisiacich pribehov. Mnozstvo prevlekov, humornych, no aj vaznych scenok a situacii s dokonalou Dianou Morovou. Pre informaciu: Toto predstavenie trva 90 minut a je bez prestavky (nie je lahke sa k tejto informacii dopracovat, tak snad minimalne narocnejsi divak oceni poznat dlzku trvania vopred).
Cherry 60 %
(zadáno: 1.4.2014, počet hodnocení: 73)
přínosný / zajímavý komentář
dobrá zábava
Lensha95 70 %
(zadáno: 4.2.2012, počet hodnocení: 21)
přínosný / zajímavý komentář
Nejspíš mi unikl hlubší smysl celého představení.
Vadil mi laciný humor - hlavně na začátku představení.
Dlouho jsem se rozhodovala mezi 60% a 70%, nejvíce by mi vyhovovalo 65%, ale nakonec jsem se přiklonila k 70% hlavně za úžasnou scénu v bance - dokonalé.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.