Divadelní spolek Frída

Sex, Drugs, Rock&Roll

Premiéra: 8.1.2000
Na motivy stejnojmenné hry Erica Bogosiana. Výprava: Dodo Gombár, Martin Trnavský. Hudba: David Rotter & DRRN. Texty písní: Dodo Gombár, Radim Novák. Režie: Dodo Gombár.
Humorná a zčásti improvizovaná variace na kultovní one man show, jejíž základní linií je příběh neúspěšného mladého herce, který se na základě vlastních názorů na život a svobodného myšlení ocitne v periferii společnosti a uměleckého světa.
Divadelní spolek Frída
Hodnocení inscenace
Redakce
40 %
Uživatelé
70 %
7021000
Hodnocení redakce
Jiří Landa 40 %
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Landa  40 %
22.1.2014 | 3027 hodnocení
+ souhlasím
Inscenace se slibným 20ti minutovým začátkem, pak došlo k obratu. Ačkoli se M. Trnavskému nemůže upřít komediální talent, nestačil na zvládnutí tak těžkého úkolu, jakým je bavit diváka přes dvě hodiny. Nejvíc mi vadilo jeho přehrávání se do různých postav (scény s plynovými maskami a s Ruskou byly k nepřečkání). Povedených pak bylo zase až posledních 20 minut. B. Munzarová mě opět přesvědčila, že jí sluší mnohem víc menší divadelní prostory. V této inscenaci se však nemohla více prosadit, to ji malý rozsah role (až na skvěle vystřižený monolog Sofie) neumožňoval.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Kristyna.ES  90 %
10.12.2015 | 5 hodnocení
Cherry  50 %
1.4.2014 | 82 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.