Divadlo D21

Umělci

Účinkující

JménoInscenace
Jindřich ČížekTrnová koruna Karla Havlíčka Borovského*
Mariana ČížkováTrnová koruna Karla Havlíčka Borovského*
Zdeněk DočekalTrnová koruna Karla Havlíčka Borovského*
Michal DudekFerda mravenec - práce všeho druhu* | Trnová koruna Karla Havlíčka Borovského
Richard FialaKRYL - Zmrdtvýchvstání zažít
Gustav HašekCloud | Rain Woman
David HlaváčProzření mladého Horáčka
Marie Hodinářová1984* | Ferda mravenec - práce všeho druhu* | Fimfárum (Až opadá listí z dubu)* | Kapesní povídky* | Ronja, dcera loupežníka* | Rozárčina postýlka*
Vojtěch HrabákKrál Ubu | Zločin a trest
Stela Chmelová1984* | Čarodějův učeň | Černá voda | Ferda mravenec - práce všeho druhu* | Fimfárum (Až opadá listí z dubu)* | Kapesní povídky* | O Kváskovi* | Panna Orleánská | Pejsek a kočička* | Ronja, dcera loupežníka* | Rozárčina postýlka* | Straka v říši entropie | Válka s mloky* | Vánoční koleda
Vladimír JopekFerda mravenec - práce všeho druhu*
Tereza Karpianus1984*
Petr Konáš1984
Jaroslava KoškováZločin a trest*
Jana KozubkováČerná voda
Anita KrausováKRYL - Zmrdtvýchvstání zažít
Kryštof KrhovjákUtrpení mladého Werthera
Milan LigačMalá mořská víla* | Vánoční koleda*
Ivana MachalováCloud | Ferda mravenec - práce všeho druhu* | Fimfárum (Až opadá listí z dubu)* | Kapesní povídky | Rain Woman
Hana Mathauserová1984 | Čarodějův učeň | Cloud | Ferda mravenec - práce všeho druhu* | Fimfárum (Až opadá listí z dubu)* | Kapesní povídky | Král Ubu | KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít | Malá mořská víla* | O Kváskovi* | Panna Orleánská | Pejsek a kočička* | Prozření mladého Horáčka | Rain Woman | Ronja, dcera loupežníka | Rozárčina postýlka | Straka v říši entropie | Trnová koruna Karla Havlíčka Borovského* | Utrpení mladého Werthera | Válka s mloky | Vánoční koleda
Samuel NeduhaČarodějův učeň | Vánoční koleda | Zločin a trest*
Jiří PanznerAudience | KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít
Kristýna Podzimková1984* | Bajaja | Černá voda | Kapesní povídky* | Malá mořská víla* | Panna Orleánská | Ronja, dcera loupežníka* | Trnová koruna Karla Havlíčka Borovského | Utrpení mladého Werthera | Válka s mloky* | Zločin a trest*
Petr Pochop1984 | Bajaja | Černá voda | Ferda mravenec - práce všeho druhu | Fimfárum (Až opadá listí z dubu) | Král Ubu | Malá mořská víla* | O Kváskovi* | Pejsek a kočička* | Ronja, dcera loupežníka | Rozárčina postýlka* | Straka v říši entropie | Utrpení mladého Werthera | Válka s mloky | Vánoční koleda | Zločin a trest
Lukáš Šolc1984 | Audience | Ferda mravenec - práce všeho druhu* | Král Ubu | KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít | O Kváskovi* | Panna Orleánská | Pejsek a kočička* | Rozárčina postýlka* | Vánoční koleda* | Zločin a trest*
Libor StachKrál Ubu
Petr StárekProzření mladého Horáčka
Matouš VokounProzření mladého Horáčka
Hasan Zahirović1984* | Bajaja | Čarodějův učeň | Černá voda | Válka s mloky
Matouš ZahBajaja
Marek ZemanČerná voda | Panna Orleánská | Rain Woman | Ronja, dcera loupežníka | Válka s mloky | Zločin a trest

* V inscenacích označených hvězdičkou vystupuje daný účinkující v alternaci.

Tvůrci

JménoOblastInscenace
Tomáš AlferiHudbaStraka v říši entropie
Daniel ČámskýHudbaCloud
Kristýna ČepkováDramaturgieUtrpení mladého Werthera | Zločin a trest
Zdeněk DočekalHudbaBajaja | Čarodějův učeň | Král Ubu | Válka s mloky | Vánoční koleda
David DrábekRežieRain Woman
Lucie FerenzováRežieČerná voda
Jan FričRežiePejsek a kočička
Magdalena Frydrych GregorováDramaturgieMalá mořská víla | Trnová koruna Karla Havlíčka Borovského | Vánoční koleda
Jana HauskrechtováVýpravaPanna Orleánská | Straka v říši entropie
Věra HerajtováRežieStraka v říši entropie | Vánoční koleda
David HlaváčHudbaKRYL - Zmrdtvýchvstání zažít | Panna Orleánská
Luděk HorkýDramaturgieBajaja | Král Ubu
Pavla HovorkováVýpravaAudience
Magdalena Klára HůlováScéna | VýpravaFerda mravenec - práce všeho druhu | Fimfárum (Až opadá listí z dubu) | Pejsek a kočička | Rain Woman | Ronja, dcera loupežníka | Vánoční koleda
Radovan CharvátPřekladČarodějův učeň
Peter ChmelaDramaturgie | Režie1984 | Čarodějův učeň
Tomáš JarkovskýDramaturgieCloud
Tereza KarpianusDramaturgie | RežieRozárčina postýlka
Pavel KhekRežie1984
David KošťákDramaturgieVálka s mloky
Jana KozubkováHudbaČerná voda
Darek KrálHudbaRain Woman
Eva KratochvílováRežie | Texty písní | VýpravaMalá mořská víla | O Kváskovi
Petra KrčmářováKostýmy | VýpravaFimfárum (Až opadá listí z dubu) | Král Ubu
Radek MalýTexty písníBajaja
Marie MíkováRežieFerda mravenec - práce všeho druhu
Lenka OdvárkováVýpravaBajaja | Utrpení mladého Werthera | Válka s mloky | Zločin a trest
Jiří OndraRežie | VýpravaAudience | KRYL - Zmrdtvýchvstání zažít | Panna Orleánská | Trnová koruna Karla Havlíčka Borovského
Gustav PallasPřekladMalá mořská víla
Agnieszka Pátá-OldakKostýmy | Výprava1984 | Čarodějův učeň | Rain Woman
Adam RutRežieRonja, dcera loupežníka
Erik Adolf SaudekPřekladUtrpení mladého Werthera
David ŠiktancRežieFimfárum (Až opadá listí z dubu)
Eva ŠimečováPřeklad1984
Kryštof ŠimekPohybová spolupráceVálka s mloky
Ladislav SlívaPřekladZločin a trest
Jana SloukováPřekladČerná voda
Jakub ŠmídRežie | ÚpravaBajaja | Král Ubu | Utrpení mladého Werthera | Válka s mloky | Zločin a trest
Kateřina Šplíchalová MocováDramaturgieStraka v říši entropie
Andrijana TrpkovićVýpravaČerná voda
Šárka UrbanovskáVýpravaRozárčina postýlka
Zdeněk UrbanovskýHudbaRozárčina postýlka
Jakub VašíčekRežieCloud
Rozálie VašíčkováVýpravaTrnová koruna Karla Havlíčka Borovského
Tereza Venclová VašíčkováVýpravaCloud
Vladimír VesmírHudba1984
Prokop VoskovecPřekladKrál Ubu

Autoři