Divadlo DISK

divadlo s bezbariérovým přístupem - pohyb možný prakticky bez asistence lze platit platební kartou vstupenky online, eVstupenka poskytovány slevy pro studenty
Nejbližší představení:
17.9.17:00Digitální podzemí
19.10.Út19:30Digitální podzemí
vstupenky
17.9.17:00 
Digitální podzemí
19.10.Út19:30 vstupenky
Digitální podzemí
Adresa: Karlova 26, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro A Staroměstská]
Pokladna: po-pá 16-19.30 (nebo hodinu před začátkem představení)
Předprodej: od 10. dne v měsíci na celý následující měsíc
Začátky: 19.30
Připravuje se:
Hrdina západu - John Millington Synge (září 2021, KČD)
Tupým koncem (říjen 2021, KALD)
Netrpělivost srdce - Stefan Zweig, Monika Hliněnská (listopad 2021, KČD)
Harlekýn je mrtev - Josef Doležal (únor 2022, KČD)
Kočka v pytli - kol. (KALD, premiéra odložena)
Instalace izolace (KČD)
Ceny vstupenek:
160 Kč / 100 Kč (studenti)
Poznámky a upozornění:
  • Divadlo DISK je součástí Divadelní fakulty Akademie múzických umění v Praze. Své inscenace zde prezentují studenti katedry činoherního divadla (KČD) a studenti katedry alternativního a loutkového divadla (KALD).
  • Vstupenky nejsou místenkami.
  • Rezervované vstupenky je nutné vyzvednout nejpozději den předem.
  • Studenti divadelních oborů uměleckých škol a oborů divadelní věda a kulturologie mají po předložení příslušného dokladu nárok na vstupenku za 20 Kč.
  • Cena programu: 5-20 Kč.

Repertoár - katedra alternativního divadla

Kočka v pytli - kol.  (připravuje se)
Výprava: Jakub Šulík, Luis Traore. Režie: Johana Bártová, Eliška Říhová.
Přehlídka toho nejlepšího, co se urodilo v alchymistických laboratořích Miscatonické univerzity. Každý večer mají diváci možnost vidět jiné představení, leckdy dokonce hned několik. Arzenál materiálu je pestrý a jde o večery divadelní i hudebně laděné, pohádkové, vlastenecké nebo třeba sportovní a erotické...
Cthulhucén - kol.
Premiéra: 26.5.2021. Výprava: Alžběta Uhlíková. Hudba: Faolán McGowan. Námět a režie: Dora Rodriguez, Jakub Vaverka, Ludvík Píza, Alžběta Uhlíková.
Originální show gigantických rozměrů, jež pod záhyby zábavy skrývá tajemství. „Měli jste někdy pocit, že něco nesedí? Že se na popud něčeho neznámého ženete za zářícím cílem, o kterém si nejste jisti, jestli tu byl odjakživa, nebo se objevil před minutou? Sníte o bohatství, adrenalinu, úspěchu, pohodlí, uznání? A co když to není váš sen? Vždyť vy jste vzhůru, ale něco jiného leží v hlubinách a spí. Nemyslete na to. Vstupte do světa soutěživosti a cenných výher, ve kterém hrají roli přesnost, rychlost a vaše sympatie. Nechte se stáhnout do hlubin reklamního a zábavního světa, ovládaného vlastním rytmem a zákonitostmi, virtuálními obchody a vírou v sebe sama. Sestupte na místo, kde se sny plní...“
Debata pro loutky o sedmi jednáních - Kateřina Císařová, Štěpán Gajdoš & kol.
Premiéra: 14.12.2019. Výprava: Louis Traore. Hudba: Néro Scartch. Režie: Kateřina Císařová, Štěpán Gajdoš & kol.
Debata o tématech, která hýbou (nejen) divadelním světem na prknech, co znamenají svět! „Máme toho dost! Máme dost zbytečných lidských předsudků. Vaše LOUTKY!“ (Diskutující navzájem neznají svoji totožnost, stejně tak jako diváci neznají totožnost diskutujících. Zváni jsou odborníci na dané téma, ale i laici, veřejné osobnosti, nebo prostě jen lidé, kteří mají touhu debatovat. Přijďte se taky zapojit do debaty! Dokážeme se poslouchat?)

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 29.7.2021