Divadlo J.K.Tyla Plzeň [Divadlo v klubu]

Amazonie

Premiéra: 21.4.2012. Překlad: Jiří Vondráček. Dramaturgie: Irena Hamzová Pulicarová. Výprava: Aneta Grňáková. Hudba: Jan Ryant Dřízal. Režie: Adam Rut.
Poslední uvedení: březen 2013.


Ne příliš shovívavá komedie mladého polského dramatika. Čerstvý absolvent divadelní akademie Mundek žije se svou přítelkyní, herečkou, která dostala hlavní roli v úspěšném televizním seriálu. Život obou mladých umělců se začne měnit. Mundek je stavěn před problematickou volbu mezi ideály a pragmatičností, čelí „náporu špíny a kýče“. Jak obstojí on a lidé kolem něho ve společnosti, kde v hlavní roli exceluje trh...?


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo J.K.Tyla Plzeň
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
65 %
6521000
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
J.anek 60 %
(zadáno: 25.5.2012, počet hodnocení: 322)
přínosný / zajímavý komentář
Banální moralita o... O čem vlastně? O škodlivosti seriálů? O pokrytectví? O tom, že kašleme na svoje sny? Herci hrají jako o život, občas je legrace, ale celé je to jaksi křečovité. Nějak se mi třeba nechce věřit, že by v katolickém Polsku někdo nevěděl, kdo je Lotova žena. A nevěřím, že nás ty seriály semelou všechny. Nebo už nás semlely?
Tuxedo 70 %
(zadáno: 1.11.2013, počet hodnocení: 54)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.