Divadlo Komediograf

Program na záchranu mužů

Premiéra: 15.9.2021
předpremiéry od července 2021
Napínavá komedie ze sexuologické laboratoře. Jistá část vědecké veřejnosti se totiž domnívá, že muži melou z posledního. Že se na rozdíl od komunikativních a flexibilních žen do moderního světa nehodí, protože se mu nedokáží přizpůsobit. A tak vznikl tajný program na záchranu mužů. V Národním ústavě duševního zdraví v Klánovicích u Prahy jsou s ním nejdál a v Sexuologické laboratoři SL2 se podařilo vyvinout programy na záchranu mužů...
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
20 %
2021000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (1)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Hubert  20 %
22.1.2022 | 15 hodnocení
+ souhlasím
Vlastně to ani moc není divadlo, spíš takové zábavné (chvílemi) vystoupení na téma ?svět jde do háje?. Bylo by skvělé, kdyby si takovou hru udělali gymnazisté jako ochotnické představení. Pak by do sebe dobře zapadla snaha točit to okolo sexu, návodný text i celkově kostrbaté hraní si na divadlo. V podání profesionálních herců, i když se snaží, je to ale velmi rozpačité. Procenta dávám právě za snahu, pár vtipných momentů, sdělení hry se kterým souzním a taky za to, že hru napsal pro vystupující dvojici český autor (a režisér).

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.