Divadlo Minor [velká scéna]

<< Lipany | Pinokio >>

Mia a velryba

Premiéra: 10.3.2022
Dramaturgie: Boris Jedinák. Výprava: Klára Fleková, Mikoláš Zika. Hudba: Ivo Sedláček. Pohybová spolupráce: Anežka Kalivodová. Režie: Anna Klimešová.
Dobrodružný příběh o tom, jak těžké je umět postavit se svému strachu a zároveň jak důležitý pro nás strach někdy může být. Dědeček malé Mie mnohokrát vyprávěl legendu o kouzelné velrybě, která spolkne každého, koho ovládne nesmírný strach. Ven ze svého břicha ho pustí jedině tehdy, pokud se zvládne svému strachu postavit tváří v tvář. Jednoho dne se dědeček vydal na moře a už se nevrátil. Všichni měli za to, že je s ním amen, jen Mia dobře věděla, že ho ve skutečnosti spolkla velryba z vyprávění, že asi musel z něčeho dostat velký strach. Čeho se ale mohl její nebojácný dědeček bát? Mia se vydává na záchrannou cestu do břicha obrovské velryby, kde se nacházejí podivuhodné lázně...
D8+  
Divadlo Minor
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
-
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Zprávy

(8.3.2022)
Divadlo Minor uvede ve čtvrtek 10. března v 18:00 první premiéru v novém roce Mia a velryba. V dobrodružném příběhu se diváci díky režisérce Anně Klimešové a dramaturgovi Borisi Jedinákovi ponoří do mořských hlubin, kde se v útrobách obrovské velryby budou muset postavit svému strachu.