Divadlo Polárka

<< Drákula | Golem >>

Enšpígl! Nasreddin! (Dobře tak tomu, kdo si to nechá líbit)

Premiéra: 28.10.2017
Dramaturgie: Šimon Peták. Výprava: David Janošek. Loutky: David Janošek, Vojtěch Havelka. Hudba: Robin Schenk. Režie: Jan Cimr.
Poslední uvedení: květen 2019.
Dobrodružství dvou nejslavnějších oslů všech dob – a jejich pánů, Tilla Entšpígla a Hodži Nasreddina. O jednom si vyprávěla celá Evropa, o druhém všichni od Maroka po Irán. Stovky vtipů, tisíce vychytralostí, zástupy napálených náfuků. Splaskni, bublino! Nekonečný hrdinný boj s lidskou blbostí. Hlavně neudělat to, co ostatní čekají. Hlavně se nenudit. Jak dlouho jde vydržet být nejvtipnějším člověkem na světě?
D7+  

inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo Polárka
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
70 %
7021000

Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Martinpoljak  90 %
(zadáno: 11.5.2019, počet hodnocení: 12)
přínosný / zajímavý komentář
Inscenace, která není nijak hlubokomyslná, ale odehrává se ve skvělém tempu, je dobře odehraná a skvěle poutavá. Jeden známý říká, že staří herci měli talent udělat z každého představení mejdan, na který se je radost dívat. A tohle platí i tady: pro mě to byla jednoduše čirá radost ať už jako diváka tak směrem od herců. Velké a pozitivní překvapení.
Bez  50 %
(zadáno: 2.12.2017, počet hodnocení: 75)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.