Divadlo poq

Sarah Page

P.U.N.T.S. - Nikdy nevíš

Premiéra: 18.5.2018. Překlad: Zuzana Ščerbová. Výprava: Pavla Kamanová. Hudba: KABINET. Režie: Adam Steinbauer.


Současná hra, který nahlíží na diskutabilní téma s neobvyklým nadhledem. Hra je zasazena do vilové čtvrti na jihozápadě Londýna a pracuje s možností sexuální asistence pro fyzicky a mentálně postižené jedince. Příběh se točí kolem pětadvacetiletého chlapce Jacka, který trpí lehkou mentální poruchou. Jeho rodiče v dobré víře zaplatí prostitutku, která mu má pomoci udělat první krok do dospělého života. Ta však převrátí chod rodiny vzhůru nohama… Je to špatně?
14!
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
100 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Pipa 100 %
(zadáno: 14.11.2018, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
P.U.N.T.S? Neotřelé a kontroverzní téma autorky Sarah Page konfrontuje konvence a předsudky se skutečnými morálními hodnotami. Dan Rymes je kouzelně dětský, naivní a mentální zaostalost neprehrava, což dává jeho postavě na uveritelnosti. Tomáš Novotný jako otec je přesným vykreslením dospělé zodpovědnosti i chlapecké touhy. Zuzka Ščerbova jako matka milující, nenávidící, spoutaná konvencí a předsudky je úžasná! A divokou, sebevědomou ale hlavně citlivou, milující a trpící třešničkou na dortu je excelentní Eva Ventrubova jako Julie. Její propracovanost postavy je naprosto obdivuhodná.
Johanka17 100 %
(zadáno: 3.9.2018, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé!
Markule 100 %
(zadáno: 22.6.2018, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Skvěle zpracovaná hra dotýkající se citlivých témat. Představení má spád, je úderné a zcela přirozené. Doporučuji

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.