Divadlo poq

Sarah Page

P.U.N.T.S. - Nikdy nevíš

Premiéra: 18.5.2018. Překlad: Zuzana Ščerbová. Výprava: Pavla Kamanová. Hudba: KABINET. Režie: Adam Steinbauer.


Současná hra, který nahlíží na diskutabilní téma s neobvyklým nadhledem. Hra je zasazena do vilové čtvrti na jihozápadě Londýna a pracuje s možností sexuální asistence pro fyzicky a mentálně postižené jedince. Příběh se točí kolem pětadvacetiletého chlapce Jacka, který trpí lehkou mentální poruchou. Jeho rodiče v dobré víře zaplatí prostitutku, která mu má pomoci udělat první krok do dospělého života. Ta však převrátí chod rodiny vzhůru nohama… Je to špatně?
14!
Anketa 2018
Pro tuto inscenaci, stejně jako pro všechny ostatní s premiérou od prosince 2017 do listopadu 2018, včetně hereckých výkonů, můžete hlasovat v naší výroční anketě. Uzávěrka ankety je 28. února.
Do konce hlasování zbývá ještě 9 dní.
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
100 %
Termíny představení
25.2. (Po) 19:30 vstupenky na místě, rezervace na: info@divadlopoq.cz Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
[Kabaret Špaček]

celý program divadlaaktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Pipa 100 %
(zadáno: 14.11.2018, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
P.U.N.T.S? Neotřelé a kontroverzní téma autorky Sarah Page konfrontuje konvence a předsudky se skutečnými morálními hodnotami. Dan Rymes je kouzelně dětský, naivní a mentální zaostalost neprehrava, což dává jeho postavě na uveritelnosti. Tomáš Novotný jako otec je přesným vykreslením dospělé zodpovědnosti i chlapecké touhy. Zuzka Ščerbova jako matka milující, nenávidící, spoutaná konvencí a předsudky je úžasná! A divokou, sebevědomou ale hlavně citlivou, milující a trpící třešničkou na dortu je excelentní Eva Ventrubova jako Julie. Její propracovanost postavy je naprosto obdivuhodná.
Johanka17 100 %
(zadáno: 3.9.2018, počet hodnocení: 18)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé!
Markule 100 %
(zadáno: 22.6.2018, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Skvěle zpracovaná hra dotýkající se citlivých témat. Představení má spád, je úderné a zcela přirozené. Doporučuji

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.