Profil uživatele

Johanka17

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jan Pařízek: 8 % (4)
Michal Novák: 14 % (9)
Lukáš Dubský: 19 % (8)
Jiří Landa: 24 % (7)
Helena Grégrová: 27 % (3)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

Další stránky hodnocení: 1 2 >

(zadáno: 21.5.2019)
Podivný případ se psem - Městské divadlo Brno: 100 %
Vojto, děkujeme!
(zadáno: 6.5.2019)
Offline! - Divadlo na Orlí: 80 %
(zadáno: 6.5.2019)
Nine - Městské divadlo Brno: 70 %
(zadáno: 30.4.2019)
DNA - Divadlo Bolka Polívky: 100 %
oželela bych některé prvoplánově humorné "manéžové" scénky, ale ocenili je jiní z publika a já je přežila :-D Bolek mě moc nepřekvapil, velmi si ho vážím - jako tvůrce, herce, autora, člověka... pro mě velmi příjemné překvapení v podobě jeho následovnice-dcery, Anička byla prostě skvělá a jejich společné souznění dokonalé!
(zadáno: 19.4.2019)
Anna Karenina - Městské divadlo Brno: 90 %
Skvělá Ivana Vaňková i J.Mazák. Výborně typově obsazený J.Mach. První půlce dodával energii M.Isteník. Dokonale použitá hudba a dobře vymyšlená scéna. Druhá půlka představení trochu "usnula", ale chápu, že některá filozofická poselství potřebují k vyslovení trochu víc času. Přesto hodnotím celé představení jako výborné!
(zadáno: 15.4.2019)
Nebezpečné vztahy - Městské divadlo Brno: 80 %
A vedle skvělého Isteníka a Radky Coufalové mě velmi zaujala K.M.Fialová! Líbila se mi i úsporná scéna a zajímavé kostýmy a vlastně i hudba.Obsazení Isteníka bylo odvážné, rozhodně nesplňuje obecně vžitou představu krásného, urostlého Valmonta,ale Isteníkovi patřilo celé jeviště a herecky mě přesvědčil, že to byla dobrá volba.
(zadáno: 5.4.2019)
Petrolejové lampy - Národní divadlo Brno: 100 %
Fascinující výkony herců (zejména Martina Siničáka a Hany Briešťanské), hudba, scéna, mrazivé, místy vtipné, žádné dějové vaty, všechno odsýpalo a fungovalo - dokonalý zážitek!
(zadáno: 11.3.2019)
Čarodějky ze Salemu - Městské divadlo Brno: 100 %
Vše již bylo uvedeno níže, výkon Petra Štěpána - adept na Thálii!
(zadáno: 4.3.2019)
Poslední loď - Městské divadlo Brno: 80 %
Skvělá Radka Coufalová v souhře s Dušanem Vitázkem! Patos mi tentokrát nevadil díky Ladislavovi Kolářovi- krásná kombinace mužnosti a současně zranitelnosti.
(zadáno: 4.3.2019)
Cabaret - Divadlo na Orlí: 80 %
(zadáno: 21.1.2019)
Pohádka o nevyřáděném dědečkovi - Národní divadlo Brno: 80 %
Bavila jsem se hodně, sedmileté dítko hlásilo, že dobrý, ale nevím, co si z představení odnesly výrazně mladší děti - tak snad zafungoval ten obrovský elán herců a vtipné písničky?!
(zadáno: 11.1.2019)
Klapzubova jedenáctka - Městské divadlo Brno: 60 %
Neurazí, nenadchne...nejvíce mne oslovili ve svých rolích Viktor Skála a Alena Antalová.
(zadáno: 10.12.2018)
Sněhurka a sedm trpaslíků - Městské divadlo Brno: 100 %
Fantastický Milan Němec jako macecha, trpaslíci zábavní a bavící se,roztomilá Radka Coufalová a spousta vtipných momentů nejen pro děti, ale i pro dospělé. Opravdu zdařilé "rodinné" představení!
(zadáno: 21.11.2018)
Parchant v klobouku - BuranTeatr: 100 %
Herecký koncert Michala Isteníka, ale i ostatní s ním drží krok - noblesně civilní Lukáš Rieger, dojemný Vojtěch Blahuta a ukrutně sexy Diana Velčická (pro mě herecky překvapení večera) i přesná Kateřina Veselá. Zajímavá scéna, vtipné i mrazivé dialogy, hudba - všechno to fungovalo a šla z toho 100% energie. Ještě teď tleskám!A bonus - Lukáš Rieger vypadá jako Miloš Forman zamlada ;-)
(zadáno: 10.11.2018)
Zítra to spustíme (historická meditace o pěti dějstvích) - Divadlo na Orlí: 80 %
Povedené představení- výborně zvolená hudba,choreografie,zajímavá scéna, velmi slušný zpěv,líbily se mi davové scény prvních ročníků (nadějné), z absolventů zaujal D.Mišák a F.Herz.
(zadáno: 9.11.2018)
BIG - Městské divadlo Brno: 50 %
Dobré téma, zajímavá scéna,oceňuji práci s tak početným dětských ansámblem(oponovala bych níže uvedenému názoru, že jde většinou o protekční děti herců a jiné nemají šanci-je asi problém postavit na profesionální scénu jakékoliv dítě z ulice, byť šikovné, aby se dokázalo na scéně také profesionálně chovat.
Trochu mně k sobě nepasovala ústřední dvojice T. Martinková a J.Florián. Naopak se mi líbili "šedí" úředníci a jejich pojízdné stoly - jak vtipně se dá udělat choreografie v sedě!:-))
Představení nemělo žádné slabiny, ale vzhledem k tomu, že je jasné, jak skončí, ani žádné překvapení.
(zadáno: 8.11.2018)
Rent - Městské divadlo Brno: 90 %
Oceňuji odvahu p.Moši,s jakou uvedl kontroverzní a nesnadnou rockovou operu na komorní činoherní scéně (ještě vyladit zvuk-ne všemu bylo úplně rozumět!).Oceňuji nasazení všech herců,mě zaujal A.Slanina - skvostný a uvěřitelný výkon, D.Rymeš - nenápadný, ale přirozený, výborný pěvecky, ale i pohybově (úžasné tango!), ne úplně uvěřitelný byl pro mě ve své roli D.Vitázek. Rušily mě stmívačky, rozbilo to děj na jednotlivá "čísla" a narušovalo jinak strhující děj. Kapela famózní, ale to už je MdB standard!:-)
(zadáno: 26.9.2018)
Osmyčky - Městské divadlo Brno: 70 %
Nastavené zrcadlo není vždy jen k smíchu, tady jsem těch míst, kdy mi spíš zatrnulo měla víc, pánové Štěpán s Isteníkem byli občas na hraně parodie (opravdu jsme takoví byli/jsme a asi zase budeme?!). Nejvíce mě oslovil nenápadný Ladislav Kolář - citem a uměřeností- a úplně nadchl "mafiánskou" písní. Hudba vůbec je silná stránka této vesměs podařené hry.
(zadáno: 3.9.2018)
P.U.N.T.S. - Nikdy nevíš - Divadlo poq: 100 %
Skvělé!
(zadáno: 24.8.2018)
Tři mušketýři - Městské divadlo Brno: 80 %
Krásné prostředí,úžasné kostýmy, dobrá oddechovka na léto.Výborný Jan Brožek i Eliška Skálová. Pobavilo, neurazilo, s pohledem na hvězdnou oblohu neočekávám žádné těžké filozofické dílo.Přimlouvám se za pokračování příběhů mušketýrů i příští léto!Rozhodně výživnější, než návštěva KFC.
(zadáno: 2.5.2018)
Spamalot - Městské divadlo Brno: 90 %
Neskutečná sranda od začátku až do konce!Na tomhle představení si lze vypěstovat závislost, to množství hlášek a gagů chcete slyšet a vidět znovu - aspoň já ano :-))
Famózní Lukáš Vlček a Janota, dokonalá Andrea Zelová a výrazní O.Studénka, D.Rymeš, O.Halámek, J.Florián, nakažlivá energie celé company!
(zadáno: 10.4.2018)
Lakomec - Městské divadlo Brno: 90 %
(zadáno: 14.3.2018)
Představ si... - Městské divadlo Brno: 100 %
dechberoucí představení

Další stránky hodnocení: 1 2 >