Divadlo Radka Brzobohatého
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
79 %
kontroverzní inscenace (6.)
79151000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (15)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Milan Enčev  80 %
20.3.2023 | 1 hodnocení
+ souhlasím
Nejde určitě o falešné profily :-) Jsou to fanoušci knih Sandry Drazilové, které lze dohledat podle e-mailu. A prostě nehodnotí divadlo. Autorka je poprosila o hodnocení. Což je v pořádku :-) Je zajímavé, jak hned každý vidí za vším lumpárnu. Každopádně nemáme zapotřebí podvádět :-)

Milan Enčev
BudmeFer  10 %
19.3.2023 | 4 hodnocení
+ souhlasím
Další fakeprofils boj o vysoká čísla? Vtipný. Nemůžu než reagovat. Palec dolů
Kolobuska  10 %
19.3.2023 | 1 hodnocení
+ souhlasím
Ptákovina. Děti se vysloveně nudily. Dokonce prý to bylo trapné (věk 6 a 9)
A deset zbrusu nových profilů,které to vychvali na 100% na tom nic nezmění.
EliAx  100 %
19.3.2023 | 1 hodnocení
+ souhlasím
Sandru a její knížky sledujeme se synem už dlouho, takže když byla možnost vidět Bordelínu naživo, neváhali jsme ani chvilku. A líbilo se nám to oběma - scéna, herecké a pěvecké výkony (zejména veverka tedy klobouk dolů), nazvučení tak, že i u zpěvu bylo dobře rozumět, drama, humor, kostýmy... Krásný příběh, co se neomrzí. Jediná výtka by snad byla absence přestávky, bylo vidět, že po hodině začalo odbíhání na toaletu ve velkém a trochu to rušilo (seděli jsme u uličky ven). A tomu hejtrovi se svědomím bych ráda vzkázala: vy asi nebudete mít čtyřleté dítě, co jde fakt poprvé do divadla na pohádku, že? Všem ostatním: neváhejte, nebudete litovat
NosG  80 %
19.3.2023 | 1 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Velmi milé představení o neposedné čarodějnici Bordelíně. Užijí si jak malí neposedové, tak jejich rodiče. Povedená adaptace oblíbené stejnojmenné knihy S. Dražilové-Zlámalové v režijním debutu M. Enčeva. Jednoho dne se nastěhuje do poklidného lesa Bambručáku pěkná uličnice - čarodějnice Bordelína a to teprve začne pořádná mela! Ani zvířátka si s ní nevědí rady. Ale jak to tak v pohádkách bývá... Víc už neprozradím, zajděte do divadla!
Gabriela.markova  100 %
19.3.2023 | 1 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Knihy Sandry Dražilové Zlámalové doma milujeme a její knihy doma čteme už poněkolikáté. Na adaptaci knihy Čarodějnice Bordelína jsem byla proto hodně zvědavá.
Hra byla zajímavá jak pro děti (v mém případě 6 a 5 let), které byly očima přilepené na jeviště. Já jako dospělá jsem ocenila různé hlášky a narážky (ty ocenili i předpubertální chlapci za mnou). Hru rozhodně doporučuji, protože má i naučnou linku (dobro, láska a přátelství zvítězí nad zlem).
Jediné, co bych uvítala jinak, je přestávka. Pro malé děti je hodina a půl v kuse docela hodně a spousta rodičů s dětmi odbíhala na záchod.
SahniSiDoSvedomi  0 %
19.3.2023 | 1 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Je zajímavé, že na základě shlédnutí této inscenace si hned 7 lidi vytvořilo profil na této stránce a všichni shodně dávají celých 100%
Zřejmě do té doby nikdo z nich v divadle nebyl, nebo nikdy neměl potřebu o tom cokoli napsat.
Falešné recenze diváky do divadla nenaženou.
Petra Šašková  100 %
19.3.2023 | 1 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Bylo to super,moje 6 letá dcera celou dobu seděla a fascinovaně sledovala děj a řekla, nebylo to podle knížky,ale bylo to lepší ????u mladší jsem měla strach,je neposedná,ale i ona vydržela celou dobu sledovat děj????Manžel,který byl k představení skeptický,od teď využívá hlášky, které byly určené pro dospělé,a já vím,že to byla nejlepší investice do kulturního zážitku pro celou rodinu.Veverka a Zajíc super,holky mají zážitek,že se s nimi Vyfotili, moc děkuji
Kupik  100 %
19.3.2023 | 1 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Krásně zpracováný muzikál....líbil se nám moc .. užitý na maximum... skvělé herecké obsazení... doporučuji
Sísa811  100 %
19.3.2023 | 1 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Dětský muzikál podle úžasné pohádkové knížky Bordelína je krásný,vtipný,strašidelný tak akorát a má úžasnou energii. Pobavil nejen děti, ale i rodiče, prarodiče. Máme všechny knížky autorky,vždy se těšíme na novou. Dcera se ptala,zda bude i pokračování Bordelína 2 :-) Byla nadšená,moc se nám představení líbilo.
Zlamik  100 %
19.3.2023 | 1 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Musím hodnotit jen a jen kladně, jelikož celé představení předčilo mé očekávání. Představení se bude líbit jak dětem,tak i dospělým a každý si přijde na své.
Pierre  100 %
19.3.2023 | 4 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Muzikál. Muzikál pro děti. Říkal jsem si, že když se to vnučkám (5 a 6,5) bude líbit, tak já to nějak přežiju. A jim se to líbilo. Moc. Prožívaly to spolu s Bordelínou. Chvílemi se o ní bály, chvílemi se s ní radovaly. Stejně jako nespočetně dalších dětí. Některé bonzovaly hercům na veverku. A žádné nebrečelo ani neutíkalo. A světe div se, já to nejen přežil, ale dokonce se mi to líbilo. A kdyby ty malé ručičky uměly pořádně tleskat, tak by potlesk na závěr byl ohlušující (a kdyby se dospělí nebáli, že ta mrňata ušlapou, tak by byly i standing ovations)
Evapro  100 %
19.3.2023 | 3 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Pohádka se dcerám 5 a 6 let moc líbila, vydržely úplně v pohodě sledovat celou dobu. Večer mi ještě o pohádce povídaly a prý řeknou ve škole a školce, že je to moc hezké.
Mahy  100 %
19.3.2023 | 1 hodnocení
+ souhlasím
(+3)
Představení předčilo všechna naše očekávání. Bylo to vtipné, písničky si dcera zpívá od rána a chce jít znovu. Skvělé výkony herců-vtipný králík i veverka, skvělá sova, Bordelína podala super herecký výkon.. chválit bych mohla dokola. Tvůrcům velký dík, potěšili jste malé i velké. S dětmi máme rádi knihu, podle které hudební pohádka vznikla, takže máme radost, že se představení vyvedlo
Monika S.  100 %
19.3.2023 | 1 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Krásné představení, nám i dětem se moc líbilo. Klobouk dolů před autorkou pohádky, režisérem a herci :-) Moc jsme si to užili!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.