Divadlo U Hasičů

Něco zatajit

Premiéra: 30.4.2016 | 1:45
Překlad: Matouš Turek. Dramaturgie: Martin Satoranský. Výprava: Mariana Kuchařová. Hudba: Josef Počepický. Režie: Adam Skala.
Poslední uvedení: rok 2016.
Britská gangsterka jako vystřižená z detektivních filmů o únosu dědičky impéria technologického magnáta, s velkou dávkou napětí, šokujících zvratů a humoru.


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo U Hasičů
Hodnocení inscenace
Redakce
20 %
Uživatelé
53 %
5331000
Hodnocení redakce
Michal Novák 20 %
Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ REDAKCE
Michal Novák  20 %
8.7.2016 | 1138 hodnocení
+ souhlasím
Když se hovoří o nezvládnutém žánru, indicií většinou je sklouznutí úplně jinam. V případě této gangsterky do frašky. Ruku na srdce, hra Rogera Mortimera není žádný klenot a sáhnout po takové, tomu nerozumím. Právě v nekvalitě hry je příčina, proč ten jevištní zamotanec (samozřejmě dopředu tušený) tak dezertoval od proklamovaných anotací. S tvarem si neví rady ani školácká režie ani technicky nedobří herci. Když se na jevišti objeví Alexandr Minajev v epigonském výstupu a la inspektor Colubmo, zmar tohoto počinu je podtržen dokonale. Diváci se ovšem baví…
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Osgood  60 %
31.5.2016 | 77 hodnocení
+ souhlasím
Zábavné, ale mohlo být mnohem lepší, kdyby se odehrálo v jednom kuse. Hra se rozjíždí pomalu a byť hlášky jsou vtipné, začátek je přec jen malinko rozpačitý. Ovšem Belmondo je bůh a Zuzana Maxa má nejen krásné nohy, ale také talent:-) Po půlhodině dochází k dějovému zlomu a bohužel také k přestávce s dlouhou totální přestavbou pódia, avšak druhá část vše vynahradí nejen překvapivými zvraty, ale také skvělým černým humorem a hereckými výkony. Saša Minajev jako columbovsky potrhlý detektiv je úžasný a Daniel Rous může brzy očekávat telefon od Guye Ritchieho:-) Body navíc za herce. 68% 30.5.16
Noname  80 %
4.5.2016 | 15 hodnocení
+ souhlasím
Velmi svižný a napínavý konverzační thriller, který se střídá se situační komedií. Hodně jsem se bavil především v druhé půli.
Jarda  20 %
30.4.2016 | 29 hodnocení
+ souhlasím
Překombinované a nudné.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.