Divadlo U Hasičů

Žena, která uvařila svého manžela

Premiéra: 4.11.2015. Překlad: Jakub Škorpil. Kostýmy: Samiha Maleh. Scéna a režie: Petr Kracik.
2:10


Černá komedie, která je exkurzí do světa žárlivosti, zrady, nevěry, klamů a ponížení a ukazuje nový význam rčení, že „láska prochází žaludkem“. Hra začíná v okamžiku, kdy Hillary (bývalá manželka Kennetha) chystá večeři na oslavu tříletého výročí svatby Kennetha a Laury. Hlavním chodem má být „překvapení“. V retrospektivách se divák dozvídá, jaké všechny události předcházely této „poslední večeři“...
Divadlo U Hasičů
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
83 %
8331000
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Dovemummy-Alena S. 60 %
(zadáno: 19.3.2017, počet hodnocení: 134)
přínosný / zajímavý komentář
65%
Reny50 90 %
(zadáno: 8.4.2016, počet hodnocení: 23)
přínosný / zajímavý komentář
Jsem poměrně náročný divák a málokdy mě něco rozesměje. Většina divadelních komedií se mi nelíbí. Ale tato černá komedie je výborná! Všichni tři herci hrají skvěle, člověk jim věří, výborně jsem se bavila. Děj byl vtipný, i smutný, opravdu ze života a konec překvapivý! Šla jsem na tuto hru kvůli výborné Iloně Svobodové a Nele Boudové. Otmara Brancuzského jsem neznala a velmi příjemně mě překvapil. Velmi dobrý herec. Role to byla pro něj jak vyšitá a to samé pro obě herečky. Klidně bych tuto hru mohla vidět znovu.
Jana-Vl 100 %
(zadáno: 30.1.2016, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělá komedie, dobře jsem se bavila. Ale není pro útlocitné povahy.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.