Horácké divadlo Jihlava [velká scéna]

Tři bratři v nesnázích

Premiéra: 5.3.2022 | 2:00
Překlad: Jiří Fisher. Dramaturgie: Jaroslav Čermák ml. Kostýmy: Sara Venclovská. Hudba: Ondřej Mikula. Scéna a režie: Michal Skočovský.
Poslední uvedení: květen 2023.
Komedie, odehrávající se během několika hodin, plná černého humoru, komických záměn i dramatických zvratů.


inscenace již byla stažena z repertoáru

Horácké divadlo Jihlava
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
65 %
6521000
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Valerius  80 %
24.5.2022 | 69 hodnocení
+ souhlasím
Je třeba zdůraznit že navzdory mé osobní lhostejnosti k'frašce' jako takové a scénáři této hry,nuance,který je důvodem proč na tuto hru jít je samotné obsazení.
Rozhodla jsem si přečíst si předlohu,abych si osvěžila paměť,ale postupem času ujistila,že to,co jsem viděla,se mi v paměti uschovalo na dlouhou dobu,že si stále mohu přehrávat, stačí zavřít oči.
Třešničkou na dortu byl jistě jedinečný Zbyšek Humpolec, který hrál Harryho - nevinné okouzlující, magnetický a komediálně nadaný.
Simonn  50 %
9.3.2022 | 35 hodnocení
+ souhlasím
Typická komedie, odehrávající se v jednom domě, v jedné místnosti. Postavy přicházejí odcházejí všemi směry, na scéně nejsou jediné dveře, naštěstí dle nápisů divák pochopí. Opět komické situace až na hraně logického myšlení, občas jsem trpěl, když herci už po několikáté tahali pytel sem a tam. A do toho se stále řve a ječí. Závěr zbytečně protahovaný a opět překombinovaný. Boris neherec tam opravdu nemusel být.
Ale v dnešní době smutku se chce člověk bavit.
Za výkon a spontánnost, humor a nadsázku body navíc panu Matějovi a paní Schreiberové!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.