JAMU Brno

vstupenky online, eVstupenka poskytovány slevy pro studenty zvýhodněné předplatné
Nejbližší představení:
Program zde není k dispozici
(uveřejnění termínového kalendáře nebylo ze strany tohoto subjektu objednáno či uhrazeno)

kontaktujte nás
Adresa: Studio Marta: Bayerova 575/5, Brno [zobrazit na mapě]
[tram 1-6, t-bus 25-26 Pionýrská]
Adresa: Divadlo na Orlí: Orlí 17-19, Brno [zobrazit na mapě]
[tram 1-2-4-11, bus 67 Malinovského nám.]
Předprodej: od 10. dne v měsíci na měsíc následující
Začátky: 19.00
Připravuje se:
Loupežníci - Friedrich Schiller, Karolína Vaňková, Martin Modrý (únor 2023, Studio Marta)
Odsouzeni milovat... - Oxana Meleškina-Smilková, Veronika Onheiserová (březen 2023, Studio Marta)
Láska. Krev. Excalibur!!! - Karel Steigerwald, Michal Pavlíček (duben 2023, Divadlo na Orlí)
Ceny vstupenek:
150 Kč Divadlo Na Orlí
100 Kč Studio Marta
Poznámky a upozornění:
  • Předplatné - sezonní kombinované: obsahuje pět činoherních titulů ve studiu Marta a čtyři muzikálové tituly v Divadle na Orlí, cena předplatného je 700 Kč.
  • Rezervace a prodej vstupenek probíhá výhradně přes internet. Rezervované vstupenky si vyzvedněte půl hodiny před začátkem představení v místě konání. Rezervaci vstupenek lze provést pouze v plné ceně, slevy budou přiznány při vyzvednutí na pokladně (proti předložení průkazu).
  • Vstupenky nejsou místenkami.

Repertoár - Divadlo na Orlí

Láska. Krev. Excalibur!!! - libreto: Karel Steigerwald, René von Ludowitz
hudba: Michal Pavlíček
texty písní: Vlastimil Třešňák, Jan Sahara Hedl, Karel Steigerwald
 (připravuje se)
Premiéra: 18.4.2023. Výprava: Matěj Prokop, Ester Hradilová. Hudební nastudování: Lenka Císařová. Choreografie: David Strnad. Úprava a režie: Jiří Seydler.
Setkání českého muzikálu v rockovém hávu s anglickou středověkoku mytologií. Legenda, Odvěké téma. Boj dobra se zlem, smrti se životem. Boj černé proti bílé, chladu a ohně, boj muže a ženy. A souboj durové tóniny s tóninou molovou. Excalibur je o počátku i konci. Zvítězí láska, smrt, nicota nebo nihilismus? Zůstane příběh příběhem anebo bude rozdrcen střípky postmodernity? Vyhraje Merlin nebo Morgana, Artuš nebo Mordred? Anebo nade vším stojící Čas...?!
Swing! Podle rytmu poznáte nás - Pavel Trtílek
Premiéra: 26.1.2023. Dramaturgie: Pavel Trtílek. Scéna: Magdalena Černá. Kostýmy: Matěj Prokop. Choreografie: Pavlína Korcová, Marek Svoboda (Swing Wings). Dirigenti: Marek Madeja, Filip Urban. Režie: Michal Sopuch.
Příběh milostných avantýr, nečekaných zvratů, téměř detektivních zápletek a hlavně nespoutaného rytmu, swingového tance a dvou desítek slavných swingových písní v doprovodu swingového orchestru. Válka skončila a život plyne zase jako dřív. Dokonce otevřely hudební kavárny a mezi nimi taky Černá perla, ve které hrají swing. Jenže únorový převrat 1948 zmaří mnohé naděje. Doba není hudebním kavárnám nakloněna – natož americkému jazzu a swingu, odporujícím angažovaným představám o hudbě pro pracující lid. Tři zpěvačky z Černé perly rozehrávají v této nesnadné době své životní partie. Může některá z nich, navzdory dobovým zvratům najít osudovou příležitost nebo životní štěstí...?
Metro(nom) - libreto a texty písní: Aleš Kohout, Jiří Šilberský, Veronika Onheiserová
hudba: Aleš Kohout
Premiéra: 20.10.2022. Dramaturgie: Helena Gricová. Scéna: Natálie Ivkovičová. Kostýmy: Zora Davidová. Choreografie: Kristína Kubačková. Režie: Jakub Hekl.
Komorní muzikál sledující příběh dvou lidí, které svedla dohromady stanice metra. Zůstat v zajetých kolejích v rytmu neúprosného metronomu nebo se vydat do neznáma? Vsadit na náhodu nebo na osud? Stanice podzemní dráhy v noci. Signalizační tabule ukazuje 00:02. Provoz metra je ukončen, opusťte prosím jeho prostory. Nancy a Andrew by se na sebe za normálních okolností pravděpodobně ani nepodívali. Když jim ale ujede poslední spoj, zůstanou spolu uvězněni na zavřeném nástupišti. Ještě netuší, že toto náhodné setkání se stane nejdůležitějším dnem každého následujícího roku. Zapadlá stanice s kavárnou zůstává pořád stejná, ale osudy hlavních hrdinů a jejich okolí se během jedenácti let mění...
Frankenstein - skutečný příběh - Aleš Kohout
Premiéra: 15.9.2022. Dramaturgie: Jiří Šilberský. Scéna: Jakub Baran, Klára Vincourová. Choreografie: Marcela Puldová. Kostýmy a režie: Aleš Kohout.
Psal se rok 1816. Nadějná spisovatelka Mary Wollstonecraft-Godwinová trávila léto se svým partnerem v Ženevě u Georga Gordona Byrona. Dlouhé večery si zúčastnění krátili vyprávěním strašidelných historek a v hlavě mladičké Mary se zrodil jeden z nejděsivějších příběhů všech dob. Ale co když to všechno bylo jinak?! Píše se rok 1816 a Mary Wollstonecraft-Godwinová je svědkem dramatických událostí, které ji inspirují k napsání jejího nejslavnějšího románu. I když se to zdá neuvěřitelné, setkává se s člověkem, kterému se podařilo přelstít smrt. S vědcem, který si ve jménu lidstva hrál na Boha a ve jménu dobra byl odsouzen k věčnému utrpení. Jeho jméno ale není Viktor Frankenstein. Jmenuje se Wilhelm von Rothstein...

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 2.2.2023