Divadlo na Orlí

Metro(nom)

Premiéra: 20.10.2022
Dramaturgie: Helena Gricová. Scéna: Natálie Ivkovičová. Kostýmy: Zora Davidová. Choreografie: Kristína Kubačková. Režie: Jakub Hekl.
Komorní muzikál sledující příběh dvou lidí, které svedla dohromady stanice metra. Zůstat v zajetých kolejích v rytmu neúprosného metronomu nebo se vydat do neznáma? Vsadit na náhodu nebo na osud? Stanice podzemní dráhy v noci. Signalizační tabule ukazuje 00:02. Provoz metra je ukončen, opusťte prosím jeho prostory. Nancy a Andrew by se na sebe za normálních okolností pravděpodobně ani nepodívali. Když jim ale ujede poslední spoj, zůstanou spolu uvězněni na zavřeném nástupišti. Ještě netuší, že toto náhodné setkání se stane nejdůležitějším dnem každého následujícího roku. Zapadlá stanice s kavárnou zůstává pořád stejná, ale osudy hlavních hrdinů a jejich okolí se během jedenácti let mění...
Divadlo na Orlí
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
77 %
7731000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Monika Peroutková  90 %
24.10.2022 | 9 hodnocení
+ souhlasím
Příjemné herecké i pěvecké výkony, supr výkon živého hudebního doprovodu, smysluplná scénografie s opravdu trefně a vhodně využitou projekcí, hodnotný příběh. Byla jsem velmi mile překvapená kvalitou "studenstkého" představení.
Misoponia  60 %
2.2.2023 | 41 hodnocení
Mateo  80 %
21.12.2022 | 119 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.