MeetFactory [hosté]

Proč posedl AMOK pana R.?

Premiéra: 26.4.2017 | 2:25
Překlad filmu: Veronika Musilová Kyrianova. Výprava: Anna Pospíšilová. Hudba: Petr Krušelnický. Dramaturgie a režie: Veronika Musilová Kyrianova, Richard Němec.
Poslední uvedení: rok 2017 (v MeetFactory).
Nevyřešitelný případ obyčejného, hodného, všechny chápajícího a od dětství zakřiknutého pána. Jak vypadá a jak se projevuje úplně normální slušný člověk? Nežije náhodou stejně jako vy? A jak často toužíte všechno a všechny vypnout...?


inscenace již byla stažena z repertoáru

MeetFactory
Hodnocení inscenace
Redakce
70 %
Uživatelé
70 %
7011000
Hodnocení redakce
Jiří Koula 70 %
Lukáš Holubec 70 %
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Koula  70 %
3.1.2018 | 1600 hodnocení
+ souhlasím
Alternativci alternativcům, na jedné straně příběh pana R., malého človíčka, jehož ramena však snesou jen omezenou porci tíhy světa, vedle toho pro diváka navštěvujícího scény dané výčtem tvůrců a herců vděčné vsuvky a odbočky, od divadla k metadivadlu a zpět, projekt vtipný, ujetý, šílený i promyšlený.
Lukáš Holubec  70 %
23.5.2017 | 735 hodnocení
+ souhlasím
Když se sejde skupina různorodých alternativních umělců a chtějí se vybraným projektem bavit, pak to dopadá přesně takhle. Pokud najedete na stejnou vlnu jako zhruba dvě desítky účinkujících, tak prožijete večer v extázi a s písní Láska je tu s námi na rtech budete jistě usínat. Mně se to podařilo, takže jsem byl jednoznačně spokojen. Kdo by však chtěl prožít příběh pana R. (skvělý Němec) mohla by ho občas zbrzdit určitá neuhlazenost, kostrbatost, kdy jsou jednotlivé scény dost nevyvážené. Nicméně herce, používající svá vlastní jména, to evidentně bavilo, mě také, takže mohu jedině doporučit.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Kotroslav  70 %
15.6.2017 | 39 hodnocení
+ souhlasím
Inscenace má těžko popsatelnou sympatickou workshopovou atmosféru, která skvěle zapadá do velké "tvořivé dílny" Meet Factory. Všech cca 20 protagonistů, z nichž ne všichni jsou "herci", i s určitou mírou improvizace a za pomoci projektoru budují příběh pana R., jemuž ze spořádaného života rupne v bedně. Občas inscenaci i díky kolektivní práci "spadne řetěz", ale celkově se jí daří udržet divákovu pozornost. Stojí za vidění už jen proto, že každá repríza je jiná.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.