Divadlo Lampion

Krotitelé zázraků

Premiéra: 28.3.2024
Dramaturgie: Matouš Danzer. Výprava: Karel Czech. Hudba: Petr Hubík. Pohybová spolupráce: Antonie Hlavicová. Režie: Jiří Ondra.
Autorská inscenace o dětech a jejich rodičích, kteří někdy přes všechny starosti nevidí a neslyší to, co je opravdu důležité. Rodina s malými dětmi se přestěhuje do starého domu na vesnici. Prostředí přírody a zvláštních starousedlíků podněcuje dětskou fantazii, v jejímž světě pak snadno dochází k zázrakům. Zvládnou je dospělí zkrotit, nebo se jimi nechají strhnout...?
D7+  
Divadlo Lampion
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
50 %
5021000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
Aktuálně pro tuto inscenaci neevidujeme žádný termín.
Aktuálně pro tuto inscenaci neevidujeme žádný termín.

Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Divadelník..  0 %
16.5.2024 | 76 hodnocení
+ souhlasím
Jedním slovem chaos.
Alčaskautka  100 %
4.5.2024 | 6 hodnocení
+ souhlasím
Jsem nadšená!
Scénická výprava je (jako vždy u Lampionu) strašně povedená. Kdyby byla po představení možnost si stoupnout na jeviště a podívat se na všechny ty rekvizity a kostýmy pěkně zblízka... To by byla nádhera!

Příběh je taky hezký a písničky a zajímavé rytmy mě úplně vzali:). Bohužel je začátek pro nějaké děti až moc strašidelný, ale já, jako "trochu" starší dítě jsem byla příjemně napjatá. Po druhé polovině jsme všichni umírali smíchy:)

Pokud by bylo představení delší, vůbec by mu to neuškodilo.
Smekám klobouk!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.