Divadlo NoD

The Body Present

Premiéra: 16.12.2013
Výprava: Jana Hauskrechtová. Hudba: Jana Kozubková, Lightning Glove. Choreografie: Jindřiška Křivánková. Dramaturgie a režie: Lucie Ferenzová.
Poslední uvedení: září 2014.
Fyzické divadlo na hranici fashion show, live dj show a zpěvu. Inscenace zkoumá extrémy a kontrasty lidské fyzikality a sebeprezentace. Tady už není místo na sny a představy, zde se prezentuje holá přítomnost. Zde není touha, zde je výkon. Smutná syrová realita. Ve své tragičnosti jsme komičtí. Jsme ikony. Vogue!


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo NoD
Hodnocení inscenace
Redakce
50 %
Uživatelé
-
Hodnocení redakce
Veronika Steffanová 50 %

Volby

Hodnocení (1)

HODNOCENÍ REDAKCE
Veronika Steffanová  50 %
13.4.2014 | 87 hodnocení
+ souhlasím
Legrační hříčka plná energie a životního elánu. Ale i přesto se představení zadrhávalo a chvílemi to vypadalo, že holky jen vyplňují určený čas a už moc nevědí čím. Mnoho scén bylo příliš dlouhých (dlouhé monotónní zpívání i trhané taneční kreace), ale jiné se zase výjimečně povedly, například hned ta úvodní z modelingového mola. K dokonalosti zatím chybí mnoho, ale zároveň tuším, že to vše je jen slibný začátek.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.