RockOpera Praha

Malý princ

Premiéra: 8.6.2017
Podle stejnojmenné knihy Antoine de Saint-Exupéryho. Režie: Irina Andreeva.
Autorské zpracování slavné knihy Antoine de Saint-Exupéryho. Příběh o letci, který ztroskotá v poušti. Když opravuje svůj letoun, objeví se Malý princ, který po něm chce, aby mu nakreslil beránka, a vypráví mu o svých zážitcích z putování vesmírem. O tom, na jakých podivných planetách byl a co na nich viděl. Kvůli cestování opustil svoji rodnou planetku, kde se zamiloval do růže...
D10+  
RockOpera Praha
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
75 %
7541000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Lukrecie  60 %
24.2.2019 | 76 hodnocení
+ souhlasím
plus zpěvy, kapela, taneční a akrobatické prvky (závěsná akrobacie naprosto excelentní),
mínus děj (prostě mě to za srdce nevzalo) a kostýmy, navíc 1. písni Kamila Střihavky a 1. písni Malého prince jsem nerozuměla ani slovo. To si někdo může dovolit na rockovém koncertu, kde jsou písně kapel známé, ale ne na autorském rockovém zpracování.
Nic proti paní Andreevě, ale uvítala bych, kdyby Malého prince hrálo talentované dítě. Bylo by to jaksi věrohodnější a autentičtější.
Chaika  100 %
9.4.2018 | 19 hodnocení
+ souhlasím
Neuměli jsem si představit rockové zpracování této slavné knihy. Ale skutečnost předčila naše očekávání. Úžasné, nápadité, krásná hudba, výkony zpěváků, originální scéna i choreografie. Na vyprodaném odpoledním představení byla spousta dětí s rodiči a viditelně se jim toto rockové pojetí zamlouvalo :-)
Adeline_H  60 %
4.2.2024 | 43 hodnocení
Antrey  80 %
3.11.2023 | 86 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.